AndroidNarzędziaOczyszczanie systemuAVG Cleaner – oczyszczanie
AVG Cleaner – oczyszczanie ikona

AVG Cleaner – oczyszczanie24.03.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AVG Cleaner – oczyszczanie to narzędzie do oczyszczania systemu i analizowania plików, którymi dysponujemy na naszych smartfonach oraz tabletach z systemem operacyjnym Android.

Program ma kilka przydatnych funkcji, które mogą usprawnić codzienne korzystania ze smartfonu lub tabletu. Po pierwsze, pozwala przeskanować pamięć urządzenia i wyczyścić pliki w pamięci podręcznej, znaleźć pliki - śmieci, a także usunąć niechciane już aplikacje. Po drugie, za pomogą AVG Cleaner możemy przejrzeć nasze zdjęcia i znaleźć duplikaty, co również pozwoli oszczędzić nieco miejsca w pamięci urządzenia. Po trzecie, program oferuje narzędzia do optymalizacji pracy akumulatora i tworzenia profili pracy urządzenia, np. w domu (wtedy automatycznie uruchomi się Wifi, a zostanie wyłączony np. Bluetooth, jeśli wybierzemy takie właśnie ustawienia). Po czwarte, możemy sprawdzić, które aplikacje zużywają najwięcej RAM-u i ewentualnie zakończyć ich pracę. AVG Cleaner analizuje też programy, które łączą się z internetem i z poziomu aplikacji możemy je odinstalować z urządzenia.

W urządzeniach z Androidem starszym niż wydanie 6.0 możemy również wyczyścić pamięć oraz historię odwiedzanych stron w systemowej przeglądarce. Ogólnie dostępna jest też opcja czyszczenia historii połączeń telefonicznych.

Dla zapominalskich (lub po prostu wygodnych) AVG Cleaner oferuje opcję automatycznego przypominania o potrzebie czyszczenia systemu. Powiadomienie wyświetli się w pasku systemowym Androida, a jedno kliknięcie wystarczy, aby uruchomić cały proces sprzątania w systemie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 881
Data aktualizacji29 lut 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
AVG Cleaner – oczyszczanie ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)