Awaria Play. Internet odmówił posłuszeństwa

Awaria Play. Internet odmówił posłuszeństwa

Awaria Play 11 listopada 2023 r.
Awaria Play 11 listopada 2023 r.
Źródło zdjęć: © downdetector.pl
Wojciech Kulik
11.11.2023 09:30, aktualizacja: 11.11.2023 10:26

Trwa ogólnopolska awaria Play. Użytkownicy z różnych części kraju donoszą, że nie są w stanie uzyskać połączenia z internetem.

Opierając się na zgłoszeniach w serwisie Downdetector można przyjąć, że 11 listopada 2023 r. od rana internet Play nie działa między innymi w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Około godz. 09.00 liczba zgłoszeń przekraczała już 900, a trzeba mieć świadomość, że w dzień wolny od pracy, w godzinach porannych nie wszyscy musieli się jeszcze zorientować, że występuje taki problem.

Awaria Play - zgłoszenia 11 listopada, godz. 9
Awaria Play - zgłoszenia 11 listopada, godz. 9© downdetector.pl

Awaria Play – nie działa internet

Operator sieci Play nie odniósł się jeszcze do sprawy. Z komentarzy w serwisie Downdetector wynika jednak, że problem dotyczy przede wszystkim internetu światłowodowego. Wśród "ofiar" awarii nie brakuje byłych klientów UPC.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To nie pierwszy tego typu problem w tym tygodniu. W poprzednich dniach użytkownicy sieci Play również skarżyli się na brak dostępu do internetu. Operator nie podał przyczyn, a jedynie potwierdził, że kłopoty rzeczywiście występowały, za co przeprosił.

Aktualizacja, godz. 10.25

Wygląda na to, że tym razem operatorowi udało się szybko uporać z awarią. Światłowodowy internet Play powinien już działać prawidłowo w całym kraju.

Wojciech Kulik, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)