Nie działa internet UPC. Awaria w wielu miastach (aktualizacja)

Nie działa internet UPC. Awaria w wielu miastach (aktualizacja)

Awaria internetu UPC
Awaria internetu UPC
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
03.03.2023 13:11, aktualizacja: 03.03.2023 13:28

Internet UPC nie działa poprawnie w wielu dużych miastach w kraju - wynika z rosnącej liczby zgłoszeń o awarii w serwisie downdetector. W krótkim czasie brak dostępu do internetu UPC zgłosiło kilkaset osób.

UPC ma awarię, w wyniku której Polacy są bez dostępu do internetu w wielu miastach - wynika z lawinowo rosnącej liczby zgłoszeń w serwisie downdetector. W chwili tworzenia niniejszego tekstu, najwięcej raportów o problemach z UPC spłynęło z Warszawy, Krakowa, Lublina i okolic Katowic.

Awarię UPC zgłosiło dotąd ponad 700 osób. Znakomita większość sygnalizuje brak dostępu do internetu, część zwraca również uwagę na niedostępność telewizji. Problemy z dostępem do sieci w UPC zaczęły narastać około godziny 12:20. W tym momencie trudno stwierdzić, jak poważna może to być awaria i jak długo potrwa usuwanie usterki. Do tego czasu nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Trwa awaria internetu UPC
Trwa awaria internetu UPC© downdetector

28arto dodać, że w mediach społecznościowych nie pojawił się dotąd żaden oficjalny komunikat o problemie, nie widać też komentarzy użytkowników, którzy mogliby chcieć dodatkowo wyjaśniać problem z operatorem. Możliwe więc, że awaria UPC nie jest przesadnie uciążliwa. Będziemy przyglądać się temu tematowi i na bieżąco aktualizować niniejszą publikację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktualizacja, godz. 13:28

Jak wynika z aktualizowanych na bieżąco danych przez serwis downdetector, problemy z internetem UPC już nie występują. Awaria zakończyła się równie szybko, co zaczęła. Wszystko wskazuje, że była to tylko chwilowa niedyspozycja infrastruktury dostawcy i problem został już zażegnany, a Polacy ponownie mają dostęp do internetu.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)