Backlog ikona

Backlog1.6.0

MacOSDomOrganizery osobisteBacklog
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Backlog to bardzo proste w obsłudze narzędzie to tworzenia listy zadań. Z pewnością przyda się w codziennej pracy oraz podczas wykonywania obowiązków domowych.

Korzystanie z programu Backlog ogranicza się do umieszczania zadań na liście. Możemy je gromadzić w głównym oknie aplikacji, gdzie istnieje możliwość dzielenia obowiązków na działy przedstawione w formie zakładek. Po wykonaniu danego zadania wystarczy odznaczyć je jednym przyciskiem myszy, by zniknęło z listy.

Backlog idealnie sprawdzi się niezależnie od tego, czy umieścimy w nim zadania do wykonania na dany dzień czy też taski, z którymi musimy uporać się w ciągu najbliższych dni lub miesięcy. Dzięki opisywanej aplikacji z pewnością zyskamy większą kontrolę nad zaplanowanymi działaniami bez konieczności regularnego zaglądania do kalendarza.

Choć w Backlog nie znajdziemy wielu opcji konfiguracyjnych, sami możemy zdecydować, czy obok zadania ma pojawić się data i godzina wprowadzenia go do bazy.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań83
Data aktualizacji14 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Backlog ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)