iOSBiuro i firmaEdytory tekstuBear
Bear ikona

Bear2.0.17

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bear to mobilna wersja rozbudowanego notatnika przeznaczony na macOS-a. Oferuje on wiele funkcji formatowania tekstu i świetnie sprawdzi się w roli edytora tekstu dla mniej wymagających użytkowników.

Po uruchomieniu aplikacji użytkownik stanowi pełną listę notatek – dostępna jest także wyszukiwarka, możliwość przypinania wybranych treści na szczycie listy oraz organizacja ich za pomocą hasztagów. Po kliknięciu na którąś z notatek, przejść można do jej edycji. Samo formatowanie tekstu powinno zaspokoić najpopularniejsze potrzeby – możliwe jest między innymi tworzenie hierarchicznych nagłówków, użycie kursywy czy pogrubienie, stworzenie listy numerowanej i punktowanej, a także osadzenie cytatu, hiperłącza oraz obrazka.

Bear umożliwia także wygodny pogląd metadanych, między innymi daty i autora ostatniej edycji, liczby znaków i słów oraz orientacyjny czas, jaki poświęcić trzeba na zapoznanie się z notatką. Możliwe jest także przesłanie notatki mailem, za pomocą komunikatorów czy serwisów społecznościowych. W wersji darmowej programu możliwy jest eksport notatki jedynie do formatu TXT i MD, niemożliwa jest także synchronizacja danych z wersją edytora przeznaczoną na macOS-a oraz zmiana schematu kolorystycznego interfejsu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentShiny Frog
Liczba pobrań524
Data aktualizacji8 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Bear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)