BLIK jest już dostępny dla klientów Cinkciarz.pl

BLIK jest już dostępny dla klientów Cinkciarz.pl

W Cinkciarz.pl można już korzystać z BLIK-a, fot. Getty Images
W Cinkciarz.pl można już korzystać z BLIK-a, fot. Getty Images
Redakcja
26.02.2020 14:47

Klienci Cinkciarz.pl korzystających z aplikacji mobilnych do wymiany walut i przekazów pieniężnych, mogą już korzystać z kolejnej metody płatności, którą jest BLIK.

Metoda płatności, która zmieniła oblicze bankowości mobilnej w Polsce i przekonała do siebie ponad 7,6 miliona użytkowników, jest od dzisiaj dostępna w aplikacjach Wymiana Walut i Przekazy Pieniężne na iOS i Androida. Użytkownicy fintechu mogą zapłacić BLIK-iem w polskich złotych za transakcje wymiany walut i przekazów pieniężnych czy doładowanie portfela walutowego. Niecały miesiąc temu ta sama metoda płatności została uruchomiona dla transakcji wykonywanych przez stronę internetową.

Obraz

BLIK jest dostępny dla klientów większości głównych banków w Polsce i poza posiadaniem konta wymaga jedynie ściągnięcie aplikacji mobilnej banku, gdzie potwierdza się sześciocyfrowy kod. Warto zawczasu sprawdzić, czy bank nakłada jakiekolwiek limity na takie transakcje, aby uniknąć niespodzianki podczas płatności.

Cinkciarz.pl udostępnia swoim klientom aż pięć aplikacji mobilnych. Najpopularniejsza z nich, służąca do wymiany walut, świętowała w ubiegłym roku przekroczenie imponującego progu miliona pobrań z Google Play. Za jej pomocą klienci mogą wymieniać aż 27 walut po atrakcyjnych kursach, opłacając zamówienie jedną z wygodnych i ekspresowych metod płatności, do których właśnie dołączył BLIK.

Usługi płatnicze świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

[frame]Cinkciarz.pl na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)