bDYQBxvV
Blitzcrank's Poro Roundup ikona

Blitzcrank's Poro Roundup1.0.2

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweBlitzcrank's Poro Roundup
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Blitzcrank's Poro Roundup to mobilna propozycja od autorów niezwykle popularnej moby League of Legends. Choć rozgrywka ma niewiele wspólnego z LOL'em, bardzo dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych.

bDYQBxvX

Blitzcrank's Poro Roundup najbliżej do mobilnych runnerów. Nasz bohater automatycznie biegnie przed siebie, a nasze zadanie polega na odpowiednim poruszaniu się od góry do dołu oraz zbieraniu uciekających stworzeń. Jeżeli jakieś pominiemy, tracimy jeden punkt życia. Na końcu każdej planszy czeka nas także boss. Walka z nim wymaga odrobiny strategii.

Pokonując bossa przechodzimy do kolejnej planszy. W grze jest ich 11. Dodatkowo dzięki naszym postępom zdobywamy nowych bohaterów (łącznie jest ich czterech) i odblokowujemy umiejętności specjalne. Na sam koniec czeka nas także dodatkowy tryb, który stanie się grywalny po ukończeniu trybu fabularnego.

Muzykę jak i grafikę utrzymano w klimacie 8-bitowych gier retro. Prezentuje się dobrze i kolorowo, do tego chodzi płynnie nawet na starszych urządzeniach. Blitzcrank's Poro Roundup nie jest grą skomplikowaną. Oferuje prostą rozgrywkę, w sam raz na kilka minut przerwy. Co bardzo ważne nie znajdziemy tu reklam ani mikropłatności. To rzadkość w darmowych produkcjach. Miłym dodatkiem jest pełna, polska wersja językowa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań370
Data aktualizacji24 sie 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Blitzcrank's Poro Roundup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYQBxwC
bDYQBxwT