AndroidGryAkcja i strzelankiBlock Craft 3D
Block Craft 3D ikona

Block Craft 3D2.18.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Block Craft 3D to darmowa, w pełni trójwymiarowa gra na urządzenia mobilne, która do złudzenia przypomina kultowego Minecrafta ze względu na ogólne założenia i specyficzną, kanciastą oprawę graficzną.

Block Craft 3D zawiera nieskomplikowany, bardzo przejrzysty tutorial, dzięki któremu opanujemy sterowanie i poznamy ogólne założenia gry. Po przejściu samouczka mamy ogromną swobodę działania i możemy – tak samo jak w Minecrafcie – wykazać się nie lada kreatywnością, tworząc mniejsze lub większe budowle, a nawet stawiając całe miasta. Zanim to jednak nastąpi, będziemy musieli oczywiście pozyskać niezbędne materiały.

Gracze, którzy chcą bawić się samemu w Block Craft 3D mają oczywiście taką możliwość, ale oprócz tego produkcja zawiera multiplayer. Decydując się na rozgrywkę sieciową otrzymamy dostęp do lokacji przygotowanych przez innych graczy (jeśli zechcemy, użytkownicy z całego świata zobaczą również nasze dzieła).

Block Craft 3D, tak jak wiele innych produkcji wydanych na Androidzie, jest darmowy. Znajdziemy tu jednak wbudowany sklepik, gdzie będziemy mogli wydać prawdziwe pieniądze na zakup wirtualnej waluty do wykorzystania podczas rozgrywki (ceny wahają się od 23,99 do nawet 479,99 złotych).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTFG, Co.
Liczba pobrań611
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Block Craft 3D ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)