MacOSProgramowanieInne programy dla programistówBoostnote
Boostnote ikona

Boostnote0.11.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Boostnote to notatnik offline, kierowany przede wszystkim do programistów. Program pozwala szybko zapisywać skopiowane wycinki kodu, także po kilka do jednej notatki. Ponadto pozwala tworzyć i edytować dokumenty ze znacznikami Markdown, a w edytorze poruszać się skrótami w stylu Vima lub Emacsa. W notatkach można umieszczać listy zadań i śledzić postęp wykonywania ich.

Obsługa programu jest wygodna i intuicyjna. Aplikacja oferuje automatyczne zapisywanie tworzonych notatek jeszcze w trakcie ich pisania. Podczas notowania kodu, składnia może być kolorowana na wiele sposobów, co można skontrolować w ustawieniach. Tam też dostępne są inne opcje związane z wyglądem programu, w tym możliwość zmiany wielkości czcionki oraz kolorystyki całego interfejsu z jasnego na ciemny.

Stworzone w programie wycinki można łatwo ze sobą łączyć, wszystkie notatki wyszukiwać dzięki wbudowanej wyszukiwarce, a wreszcie eksportować do plików TXT lub MD. Powstał także konwerter notatek z Evernote do Boostnote.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań66
Data aktualizacji14 cze 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Boostnote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)