WindowsProgramowanieInne programy dla programistówBoostnote
Boostnote ikona

Boostnote0.12.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Boostnote to niewielki program do tworzenia notatek stworzony z myślą o programistach. Pozwala szybko zapisywać snippety z kodem oraz tworzyć i edytować dokumenty ze znacznikami Markdown.

Obsługa jest intuicyjna, aplikacja oferuje automatyczne zapisywanie tworzonych notatek jeszcze w trakcie ich pisania. Podczas notowania kodu, składnia może być kolorowana na wiele sposobów, co można skontrolować w ustawieniach. Tam też dostępne są inne opcje związane z wyglądem programu, w tym możliwość zmiany wielkości czcionki oraz kolorystyki całego interfejsu.

Stworzone w programie snippety można łatwo ze sobą łączyć, wszystkie notatki wyszukiwać dzięki wbudowanej wyszukiwarce, a wreszcie eksportować do plików TXT lub MD.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań499
Data aktualizacji24 lip 2019
Rozmiar pliku94.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Boostnote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)