Bot Lucky pomoże w komunikatorze Allo wybrać najlepsze animacje GIF

Bot Lucky pomoże w komunikatorze Allo wybrać najlepsze animacje GIF

Bot Lucky pomoże w komunikatorze Allo wybrać najlepsze animacje GIF
26.01.2017 13:02

Jedną z największych zalet nowego komunikatora Google ma być zaimplementowana sztuczna inteligencja, zwiększająca komfort korzystania z programu. Oczywiście płacimy za to prywatnością, ale zyskujemy szybki dostęp do chociażby Asystenta Google. Do aplikacji wprowadzona została kolejna „inteligentna” funkcja – bot Lucky, który wybierze idealnego GIF-a.

Sporo osób nie wierzyło, że Allo, czyli już kolejny mobilny komunikator odniesie jakikolwiek sukces. W końcu na rynku dostępnych jest już kilka programów, a niektóre z nich mają bardzo silną pozycję, obecnie wręcz niemożliwe jest ich strącenie z podium. Google podchodziło już zresztą do tego rynku wcześniej i raczej nie osiągało dobrych wyników. Jednak Allo miał naprawdę dobry start – w ciągu 5 dni został pobrany 5 mln razy, nieźle!

źródło: androidpolice.com
źródło: androidpolice.com

Początkowo duże zainteresowanie opadło. Niektórzy zostali przy Allo, większość jednak wróciła do Facebook Messengera czy WhatAppa. Google ciągle wierzy w swoje dzieło i dodaje nowe funkcje, za sprawą których do Allo mamy wracać. Tym razem użytkownicy otrzymali bota Lucky. Jego wywołanie jest podobne do skorzystania z Asystenta Google, podczas rozmowy musimy użyć znaku @ i dodać nazwę bota – @lucky. Jeśli korzystaliście z wyszukiwarki GIF-ów w Klawiaturze Google, to rozwiązanie w Allo jest bardzo zbliżone.

Nowa funkcja działa zadowalająco i chcielibyśmy ją zobaczyć w innych aplikacjach Google. Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem komunikatora Allo, to oczywiście znajdziecie go w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)