AndroidGryStrategiczneBraveland Pirate
Braveland Pirate ikona

Braveland Pirate1.6.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Braveland Pirate to już trzecia część bardzo ciekawej serii strategii turowych z domieszką elementów RPG. Zastosowany w nich mechanizm walki przypomina ten znany z Heroes of Might & Magic.

Trzecia część przenosi nas w realia piratów i potyczek na morzu. To właśnie pokłady statków będą zaraz obok lądów naszą podstawową areną walki. Gra oferuje nam rozbudowaną kampanię z trzema poziomami trudności i bez dodatkowych trybów gry. Tak jak i w poprzednich częściach naszym zadaniem jest wykonywanie kolejnych misji na mapie świata. Droga w większości przypadków jest liniowa, czasem mamy jedynie możliwość wybrania dodatkowej ścieżki i zadań.

Misje to walki zbliżone mechaniką do tego co znamy z wspomnianej już serii Heroes of Might & Magic. W systemie turowym przesuwamy nasze oddziały na mapie i atakujemy przeciwnika. Dostępne są również czary, a nowością w tej odsłonie jest możliwość walki także naszym bohaterem. Pomiędzy walkami możemy wzmocnić nasze oddziały oraz bohatera poprzez nowe zdolności czy też wyposażenie. Podczas każdej potyczki należy uważać aby stracić jak najmniej wojsk. Pod jej koniec wszyscy umarli są przywracani do życia, a płacimy za to wygranym złotem. Im mniej strat, tym więcej pozostanie dla nas.

Oprawa graficzna nie uległa zbyt wielkiej zmianie, dalej prezentuje się kolorowo i bardzo przyjaźnie. Równie wysoki poziom trzyma muzyka. Szkoda jedynie, że autor nie postarał się o większą różnorodność w tej kwestii.

Braveland Pirate nie posiada wersji próbnej, ale jeżeli przypadły Wam do gustu poprzednie części, warto zainteresować się także tą. Dostaniecie jeszcze więcej znanej rozgrywki, a przy okazji kilka nowych, ciekawych rozwiązań.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTortuga Team
Liczba pobrań90
Data aktualizacji28 sie 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Braveland Pirate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)