bESROGlN
Calmwave ikona

Calmwave1.0.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Calmwave to aplikacja dla tych, którzy szukają dźwięków pomocnych w odpoczynku, relaksie lub takich, które zmotywują do pracy oraz pomogą się skoncentrować.

bESROGlP

W aplikacji znajdziemy 21 dźwięków, które naśladują te ze środowiska naturalnego i z różnych okoliczności. Możemy zatem posłuchać szumu fal, miejskiego gwaru, dźwięku padającego deszczu, burzy, rytmu bicia serca i wielu innych. Wszystkie dźwięki są w wysokiej jakości i czyste, a twórca programu na ekranie startowym zachęca, by korzystać z niego przy użyciu słuchawek. Melodie można odtwarzać pojedynczo, albo mieszać je ze sobą (np. krzyżując szum fal z dźwiękiem burzy). Nieco problematyczne jest sterowanie muzyką. Ikona dźwięku, którego aktualnie słuchamy, jest nieco pogrubiona i łatwo ją wyłączyć, ale gdy włączymy odtwarzanie kilku z długiej listy, wtedy doszukanie się wszystkich zajmuje nieco czasu. Nie jest to jednak szczególnie dokuczliwa usterka aplikacji.

W aplikacji znajdziemy też opcję ustawienia czasu, po którym muzyka zostanie wyłączona. To rozwiązanie może przydać się zwłaszcza osobom, które skorzystają z programu przed snem i zechcą, aby dźwięki wyłączyły się bez ich udziału. Calmwave pozwala też ustawić domyślne poziomy głośności dla każdego dźwięku, co ułatwi codzienną pracę z aplikacją. Za minus należy zaś uznać brak kontrolera aplikacji dostępnego w pasku powiadomień systemu. To sprawia, że każdorazowo po wyjściu z aplikacji chcąc zmienić np. melodię i ustawienia, trzeba ją odszukać na liście zainstalowanych programów. Nie jest to wielkie utrudnienie, ale chwilami może się okazać uciążliwe.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producentionberry
Liczba pobrań60
Data aktualizacji16 mar 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Calmwave ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESROGlZ
Komentarze (0)
bESROGmL