CCleaner 5.38 dokładniej sprząta po Chromie i lepiej działa z Edgem

CCleaner 5.38 dokładniej sprząta po Chromie i lepiej działa z Edgem

CCleaner 5.38 dokładniej sprząta po Chromie i lepiej działa z Edgem
13.12.2017 15:05

Poprzednia wersja CCleanera nauczyła się lepiej sprzątać po Firefoksie i Microsoft Edge, zaś wydana właśnie nowa wersja oznaczona numerem 5.38 bierze się za przeglądarkę Google Chrome, dorzucając niewielką nowość dla użytkowników Edge’a. Ponadto wprowadza jeszcze kilka małych usprawnień.

Dostępny jest już CCleaner w wersji 5.38 i jak podają twórcy, ma teraz działać stabilniej. Aktualizacja dodaje funkcję czyszczenia dodatkowych śledzących ciasteczek z witryn, które zapisywane są przez Google Chrome. Z kolei podczas czyszczenia ostatniej sesji w Microsoft Edge, CCleaner nie usunie już kart zapisanych na później.

OUT NOW: #CCleaner v5.38, with better #Edge, #Chrome and #Windows cleaning! Clean your computer to free up valuable storage space, boost performance and help keep your online browsing private. Download it now: https://t.co/WYk6s5EwGv pic.twitter.com/AjpDMGN3On

— Piriform (@piriform) 12 grudnia 2017Plikami cookie trzymanymi przez Chrome można zarządzać z poziomu wbudowanego Menedżera Cookie. Nie jest już czyszczona lista plików, które czekają na zmianę nazwy (PFRO.log), naprawiono błąd uniemożliwiający otwarcie CCleanera w niektórych przypadkach na Windows XP oraz naprawiony został rzadki błąd, który sprawiał, że program w krótkim czasie wielokrotnie sprawdzał dostępność aktualizacji.

Podczas wprowadzania kolejnych nowości i zmian dla twórców ważny jest głos użytkowników. W związku z tym zachęcają do korzystania z oficjalnego forum i podsyłania sugestii, które pomogą w dalszym rozwoju programu.

Najnowszą wersję CCleaner znajdzie już w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)