Cena nie była przeszkodą. Galaxy S8 to rekord polskiej przedsprzedaży

Cena nie była przeszkodą. Galaxy S8 to rekord polskiej przedsprzedaży13.04.2017 18:47
Cena nie była przeszkodą. Galaxy S8 to rekord polskiej przedsprzedaży

Najnowszy topowy smartfon Samsunga z pewnością jest jednym z najważniejszych, a prawdopodobnie najważniejszym smartfonem z Androidem tego roku. Niestety, za to świetne urządzenie musimy zapłacić niemało, nawet w porównaniu do iPhone’a. Tak wysoka cena nie była jednak przeszkodą, by padł rekord zamówień w polskiej przedsprzedaży.

Ile kosztuje Samsung Galaxy S8? Za wersję z 64 GB danych musimy zapłacić około 3500 zł, jednak już za większą edycję, czyli za Galaxy S8 Plus musimy wyłożyć aż 4000 złotych. Mogłoby się wydawać, że tak wysokie ceny za urządzenie Samsunga, który przecież mimo ogromnych chęci nie jest Apple, sprawią, że sprzedaż nie będzie rekordowa.

350198588829362113

Okazuje się, że wysokie ceny, a nawet głośna afera z wybuchającym Galaxy Notem 7, nie powstrzymała klientów. Samsung poinformował, że właśnie padł rekord zamówień w polskiej przedsprzedaży. W ciągu niespełna 2 tygodni złożono rekordową liczbę zamówień na Galaxy S8 i S8+ – ponad trzykrotnie więcej niż w analogicznym okresie przedsprzedaży modeli Galaxy S7.

Najnowsze urządzenie Samsunga przyciąga tłumy. Czym? Z pewnością przyczynił się do tego świetny design, który ponoć ma być zasługą holistycznej idei jedności. Na klientach wrażenie musiał zrobić również wyświetlacz Infinity i podzespoły zapewniające bardzo wysoką wydajność. Nabywcom nie przeszkodził nawet brak wsparcia dla języka polskiego w asystencie głosowym Bixby.

350198588829558721

Wysoka przedsprzedaż to dowód na rosnącą sprzedaż topowych drogich smartfonów w Polsce. Polacy coraz rzadziej chcą sięgać po „przestarzałe” modele, wybierając kupno topowego urządzenia już w dniu jego premiery. Możliwe, że już niebawem premiera nowego iPhone’a, będzie skutkowała w Polsce ogromnymi kolejkami przed sklepami z elektroniką, zupełnie jak ma to miejsce w USA.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (84)