MacOSInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWCitrio
Citrio ikona

Citrio50.0.2661.275.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Citrio to lekka i szybka przeglądarka stron internetowych, zbudowana na bazie Chromium. Jej interfejs przypomina Chrome'a, ale ma większe możliwości i bardziej dba o prywatność użytkowników.

Citrio pod wieloma względami przypomina przeglądarkę Google'a i jest bardzo dobrym jej zamiennikiem. Poza podobnym interfejsem, ma możliwość korzystania z tych samych rozszerzeń i logowania na konto Google w celu synchronizacji danych.

Citrio nie zbiera żadnych danych o przeglądaniu i zwyczajach użytkownika. Ponadto przeglądarka została wyposażona w ochronę przed atakami phishingowymi i szkodliwymi plikami. Znalazł się tu także menedżer proxy. Podobnie jak Chrome, Citro także pozwala przeglądać strony w trybie incognito.

W przeglądarce tej można nie tylko odwiedzać strony i uruchamiać aplikacje. Domyślnie została wyposażona w kilka przydatnych narzędzi, jak rozbudowany menedżer pobierania z akceleratorem. Ponadto Citrio ma zintegrowanego klienta sieci BitTorrent i umożliwia pobieranie filmów z wielu popularnych serwisów wideo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCitrio
Liczba pobrań216
Data aktualizacji7 mar 2017
Rozmiar pliku94.95 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Citrio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)