WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWCitrio
Citrio ikona

Citrio50.0.2661.276

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Citrio to szybka i darmowa przeglądarka stron internetowych z wbudowanym, inteligentnym menadżerem pobierania plików i kilkoma innymi funkcjami, które zadowolą użytkowników ściągających rozmaite treści z Internetu.

Opisywane narzędzie bazuje na kodzie Chromium, co sprawia, że interfejs użytkownika Citrio do złudzenia przypomina wyglądem Google Chrome. Może pochwalić się nie tylko prostotą użytkowania, dzięki czemu sprawdzi się na komputerach także mniej doświadczonych odbiorców, ale również charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością, co z pewnością docenią użytkownicy pracujący na wielu kartach jednocześnie.

Zintegrowany menadżer wspomagający ściąganie plików z internetu zawiera wbudowany akcelerator, który zwiększa szybkość pobierania danych z sieci nawet pięciokrotnie. Citrio oferuje dostęp do wszystkich pobranych danych bezpośrednio z poziomu głównego okna przeglądarki (wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonę).

Citrio oferuje także dostęp do funkcji pobierania plików wideo za pośrednictwem internetu, która jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi serwisami zajmującymi się hostingiem tego typu plików. Wystarczy kilka kliknięć, by ściągnąć wybrany materiał z sieci na dysk twardy bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Na uwagę zasługuje także obecność wbudowanego klienta sieci BitTorrent.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
ProducentCitrio
Liczba pobrań2 062
Data aktualizacji25 sie 2017
Rozmiar pliku59.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Citrio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)