ClearLock: block distractions! ikona

ClearLock: block distractions!2.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ClearLock: block distractions! to program służący do blokowania programów, które uznamy za zbyt rozpraszające naszą uwagę. Dzięki temu, będziemy mogli się skupić na sprawach ważnych zamiast spędzać długie godziny w mediach społecznościowych na smartfonie.

Zasada działania aplikacji ClearLock jest prosta. Wybieramy programy, których chcemy się pozbyć na jakiś czas i ustalamy, kiedy mają być one ponownie dostępne. Następnie naciskamy przycisk Start, a program resztę zrobi za nas. Gdy spróbujemy uruchomić wskazaną wcześniej aplikację, zobaczymy komunikat, że została ona zablokowana przez ClearLock. Dopiero, gdy minie ustalony przez nas czas, będziemy mogli znowu włączyć te programy, które wcześniej unieruchomiliśmy. W grę wchodzi też ponowne uruchomienie telefonu, które czyści wcześniejsze ustawienia w programie ClearLock.

Aplikacja jest darmowa, ale za nieco ponad 7 zł możemy wykupić wersję Pro. Pozwala ona planować z wyprzedzeniem sesje, w których nie będziemy chcieli być rozpraszani przez określone programy, daje też dostęp do widgetu uruchamiania ClearLock z pulpitu naszego smartfonu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentClearApps.xyz
Liczba pobrań92
Data aktualizacji30 gru 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
ClearLock: block distractions! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)