AndroidBiuro i firmaProgramy księgoweComarch ERP XT
Comarch ERP XT ikona

Comarch ERP XT5.6.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja mobilna Comarch ERP XT na Androida usprawnia i automatyzuje pracę przedsiębiorcy. Szeroki wachlarz funkcjonalności, takich jak wystawianie faktur (VAT, proforma, zaliczkowych), rachunków, paragonów, możliwość pracy z każdego miejsca na świecie i o każdej porze doby – a do obsługi wystarczy smartfon.

Aplikacja mobilna Comarch gwarantuje maksymalną oszczędność czasu (wystawienie faktury trwa nawet 10 sekund!), jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Wystawczy pobrać aplikację, wybrać opcję ‘Dodaj’, wskazać rodzaj dokumentu i działać zgodnie z wytycznymi kreatora. Nowego kontrahenta można dodać z poziomu wystawianej faktury jedynie za pomocą numeru NIP, a reszta danych uzupełni się automatycznie pobrana z bazy danych GUS. Wystawioną fakturę można wygodnie wysłać mailem, aby szybciej otrzymać płatność od kontrahenta. Comarch ERP XT pozwala też kontrolować magazyn – lista produktów jest na bieżąco aktualizowana, a program pomaga w zarządzaniu stanami magazynowymi.

Comarch ERP XT umożliwia też dodawanie załączników do tworzonych dokumentów. Informacje o szczegółach wykonanej usługi, takie jak skan protokołu odbioru, potwierdzenie wysyłki towaru czy raport z wykonanej usługi mogą okazać się przydatne w przyszłości. Warto zapewnić sobie łatwy dostęp do dokumentacji. Dzięki mobilnemu archiwum użytkownik wszystkie dane ma w zasięgu ręki – podobnie jak swojego smartfona.

Wybór aplikacji mobilnej Comarch ERP XT na Androida umożliwia samodzielne wykonywanie prostych czynności księgowych, takich jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rejestr zakupów i sprzedaży, ewidencja pracowników i wynagrodzeń czy środków trwałych. Użytkownicy mają możliwość w pełni zautomatyzowanego wysyłania deklaracji VAT-7 do urzędu skarbowego – znaczne udogodnienie dla płatników podatku VAT. Aplikacja mobilna Comarch to sposób na prowadzenie przedsiębiorstwa bez ograniczeń.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentComarch S.A.
Liczba pobrań135
Data aktualizacji21 maj 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Comarch ERP XT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)