iOSBiuro i firmaProgramy księgoweComarch ERP XT
Comarch ERP XT ikona

Comarch ERP XT5.5.1

  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja mobilna Comarch ERP XT na iOS usprawnia i automatyzuje pracę przedsiębiorcy. Szeroki wachlarz funkcjonalności, takich jak wystawianie faktur (VAT, proforma, zaliczkowych), rachunków, paragonów, możliwość pracy z każdego miejsca na świecie i o każdej porze doby – a do obsługi wystarczy smartfon.

Aplikacja mobilna Comarch gwarantuje maksymalną oszczędność czasu (wystawienie faktury trwa nawet 10 sekund!), jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Wystarczy pobrać aplikację, wybrać opcję ‘Dodaj’, wskazać rodzaj dokumentu i działać zgodnie z wytycznymi kreatora. Nowego kontrahenta można dodać z poziomu wystawianej faktury jedynie za pomocą numeru NIP, a reszta danych uzupełni się automatycznie pobrana z bazy danych GUS. Wystawioną fakturę można wygodnie wysłać mailem, aby szybciej otrzymać płatność od kontrahenta. Comarch ERP XT pozwala też kontrolować magazyn – lista produktów jest na bieżąco aktualizowana, a program pomaga w zarządzaniu stanami magazynowymi.

Aplikacja mobilna umożliwia też dodawanie załączników do tworzonych dokumentów. Informacje o szczegółach wykonanej usługi, takie jak skan protokołu odbioru, potwierdzenie wysyłki towaru czy raport z wykonanej usługi mogą okazać się przydatne w przyszłości. Warto zapewnić sobie łatwy dostęp do dokumentacji . Dzięki mobilnemu archiwum użytkownik wszystkie dane ma w zasięgu ręki – podobnie jak swojego smartfona.

Wybór aplikacji mobilnej Comarch ERP XT na iOS umożliwia samodzielne wykonywanie prostych czynności księgowych, takich jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rejestr zakupów i sprzedaży, ewidencja pracowników i wynagrodzeń czy środków trwałych. Użytkownicy mają możliwość w pełni zautomatyzowanego wysyłania deklaracji VAT-7 do urzędu skarbowego – znaczne udogodnienie dla płatników podatku VAT. Ponadto aplikacja wzbogacona jest o funkcję Touch ID – możliwość błyskawicznego logowania za pomocą odcisku palca. Aplikacja mobilna Comarch to sposób na prowadzenie przedsiębiorstwa bez ograniczeń.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentComarch S.A.
Liczba pobrań113
Data aktualizacji13 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Comarch ERP XT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)