bDZViyCt
CyberLink ActionDirector ikona

CyberLink ActionDirector3.0.2219.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink ActionDirector to rozbudowane narzędzie do tworzenia filmów zarejestrowanych przy użyciu kamery typu action. Dzięki niemu przygotujemy emocjonujące i pełne szczegółów materiały wideo w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

bDZViyCv

Wszystkie funkcje oferowane przez CyberLink ActionDirector są dostępne na wyciągnięcie ręki bez konieczności "przeklikiwania się" między kolejnymi ekranami w celu odnalezienia potrzebnych opcji. Na uwagę zasługuje także szybka edycja wideo za pomocą jednego przycisku oraz niezwykle schludny, nowoczesny i zarazem przejrzysty interfejs użytkownika.

Narzędzie pozwala na szybkie umieszczanie obiektów w tzw. storyboardzie, który stanowi alternatywę dla standardowej edycji na osi czasu. CyberLink ActionDirector wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", która sprawia, że dodawanie nowych fragmentów wideo czy też wprowadzonych efektów przebiega szybko i bezproblemowo.

CyberLink ActionDirector pozwala na edytowanie nagrań w rozdzielczości 4K, co z kolei pozwala twórcom na przygotowanie niesamowicie szczegółowych filmów. Program umożliwia importowanie obrazów zarejestrowanych z płynnością 120 a nawet 240 klatek na sekundę i eksportowanie wideo tej samej jakości w celu uzyskania płynnego efektu slow-motion w swoich materiałach.

Warto dodać, że do każdego wideo tworzonego za pomocą CyberLink ActionDirector możemy dołączyć ścieżkę audio. Wystarczy zaimportować wybrany utwór muzyczny, a następnie skorzystać z prostych w obsłudze narzędzi pozwalających na dostosowanie głośności dźwięku do potrzeb użytkownika.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań1 281
Data aktualizacji17 sty 2018
Rozmiar pliku1.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CyberLink ActionDirector ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZViyDa
bDZViyDr