CyberLink ActionDirector ikona

CyberLink ActionDirector3.0.2219.0

WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówCyberLink ActionDirector
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink ActionDirector to rozbudowane narzędzie do tworzenia filmów zarejestrowanych przy użyciu kamery typu action. Dzięki niemu przygotujemy emocjonujące i pełne szczegółów materiały wideo w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Wszystkie funkcje oferowane przez CyberLink ActionDirector są dostępne na wyciągnięcie ręki bez konieczności "przeklikiwania się" między kolejnymi ekranami w celu odnalezienia potrzebnych opcji. Na uwagę zasługuje także szybka edycja wideo za pomocą jednego przycisku oraz niezwykle schludny, nowoczesny i zarazem przejrzysty interfejs użytkownika.

Narzędzie pozwala na szybkie umieszczanie obiektów w tzw. storyboardzie, który stanowi alternatywę dla standardowej edycji na osi czasu. CyberLink ActionDirector wykorzystuje technikę "przeciągnij i upuść", która sprawia, że dodawanie nowych fragmentów wideo czy też wprowadzonych efektów przebiega szybko i bezproblemowo.

CyberLink ActionDirector pozwala na edytowanie nagrań w rozdzielczości 4K, co z kolei pozwala twórcom na przygotowanie niesamowicie szczegółowych filmów. Program umożliwia importowanie obrazów zarejestrowanych z płynnością 120 a nawet 240 klatek na sekundę i eksportowanie wideo tej samej jakości w celu uzyskania płynnego efektu slow-motion w swoich materiałach.

Warto dodać, że do każdego wideo tworzonego za pomocą CyberLink ActionDirector możemy dołączyć ścieżkę audio. Wystarczy zaimportować wybrany utwór muzyczny, a następnie skorzystać z prostych w obsłudze narzędzi pozwalających na dostosowanie głośności dźwięku do potrzeb użytkownika.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 386
Data aktualizacji17 sty 2018
Rozmiar pliku1.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CyberLink ActionDirector ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)