bDUjgYwl
CyberLink MediaEspresso ikona

CyberLink MediaEspresso7.5

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
  • Slider item

CyberLink MediaEspresso to rozbudowane narzędzie do konwertowania zdjęć, filmów i utworów muzycznych oraz przenoszenia ich z dysku twardego komputera na urządzenia mobilne. Wspiera nie tylko znane urządzenia, ale i najpopularniejsze formaty plików.

bDUjgYwn

Program skierowany jest do wszystkich posiadaczy smartfonów czy tabletów od najpopularniejszych producentów, jak np. Apple, Samsung, HTC, Acer i wielu innych. CyberLink MediaEspresso współpracuje ponadto z Xboxem 360 i PlayStation 3, pozwalając na konwertowanie wideo, zdjęć i piosenek w celu odtworzenia ich na wspomnianych konsolach. Na uwagę zasługuje obsługa kodowania wideo w jakości 4K i możliwość konwertowania takich plików do standardów H.264 oraz H.265.

CyberLink MediaEspresso wykorzystuje technologię "plug and play", więc po podłączeniu urządzenia mobilnego do komputera nie musimy wykonywać żadnych dodatkowych czynności związanych z instalacją smartfona czy tabletu, by rozpocząć prace z opisywanym narzędziem. Po podłączeniu aplikacja sama rozpoznaje urządzenie, a następnie ustawia optymalne formaty wyjściowe i inne funkcje.

CyberLink MediaEspresso może pracować w trybie wsadowym, dzięki czemu użytkownik ma możliwość konwertowania czy też kopiowania wielu plików w tym samym czasie po uprzednim wyborze formatu wyjściowego. Co ciekawe, konwertowane pliki można bezpośrednio udostępniać na Facebooku lub YouTube.

Warto zaznaczyć, że Cyberlink w MediaEspresso postanowił zrobić użytek z technologii TrueTheater. Dla użytkowników oznacza to zwiększenie jakości obrazu w konwertowanych plikach. TrueTheater HD skaluje wideo do jakości HD i wyższych, TrueTheater Denoise usuwa artefakty w filmach, natomiast TrueTheater Lighting odpowiada za poprawę kolorów i detali.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań241
Data aktualizacji3 lut 2017
Rozmiar pliku1.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CyberLink MediaEspresso ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjgYwS
bDUjgYxj