bDUhubwB
CyberLink PhotoDirector ikona

CyberLink PhotoDirector15.0.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoDirector to narzędzie umożliwiające wykonywanie rozmaitych działań na grafikach zapisanych w pamięci urządzenia przenośnego.

bDUhubwD

Za pomocą opisywanej aplikacji będziemy mogli przede wszystkim zmienić rozmiar danego zdjęcia, rozjaśnić obraz, dodać rozmaite efekty, poprawić balans bieli oraz nasycenie kolorów i nie tylko. PhotoDirector zawiera wiele opcji w zakresie retuszowania obrazu, dzięki którym możemy poprawić wygląd osoby na zdjęciu, usunąć niedoskonałości skórne, wyciąć zbędne obiekty otoczenia (np. ludzi na drugim planie), a także poprawić ogólną jakość fotografii, wprowadzając efekt HDR.

PhotoDirector, tak samo jak wiele innych programów do edytowania zdjęć, oferuje dostęp do wszystkich opcji z poziomu dolnej części wyświetlacza. Wprowadzone zmiany możemy zaobserwować w czasie rzeczywistym, gdyż edytowana przez nas fotografia cały czas znajduje się na ekranie, zajmując jego największą część.

Warto wspomnieć, że PhotoDirector oferuje funkcję udostępniania plików w najpopularniejszych serwisach społecznościowych, takich jak np. Facebook, Instagram, Flickr czy Twitter.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań111
Data aktualizacji8 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
CyberLink PhotoDirector ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUhubxi
bDUhubxz