CyberLink Power2Go ikona

CyberLink Power2Go11.0.1522.0 Essential

WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDCyberLink Power2Go
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink Power2Go to rozbudowany i łatwy w obsłudze program przeznaczony głównie do nagrywania i kopiowania płyt CD, DVD oraz Blu-Ray, posiadający jednak także wiele innych funkcjonalności.

Narzędzie umożliwia również zgrywanie danych z płyty na dysk komputera (np. Audio-CD do MP3 lub FLAC), edytowanie i konwertowanie utworów muzycznych do wybranego formatu, tworzenie DVD z materiałami wideo, a nawet przygotowywanie interaktywnych galerii zdjęć. Użytkownik może pobrać i przygotować kopię zapasową zdjęć i filmów z Youtube, Facebooka, Flickr i Vimeo. Jeśli posiadasz więcej danych niż może zmieścić się na jednej płycie, nie musisz ręcznie ich dzielić - CyberLink Power2Go zrobi to automatycznie zarówno w przypadku standardowych płyt CD, DVD czy też nośników Blu-Ray.

CyberLink Power2Go za każdy razem, gdy nagrywasz płytę, umieszcza nazwy plików i folderów na dysku twardym komputera, więc bez problemu możesz odnaleźć pliki, których potrzebujesz, by na przykład umieścić je ponownie na innym nośniku. Przeglądanie danych i ich wyszukiwanie jest niezwykle przydatne, gdy posiadamy sporą kolekcję. W takim przypadku można dodać indywidualne oznaczenia dla wybranych treści.

Opisywana aplikacja wykorzystuje 256-bitowy algorytm szyfrujący, zapewniając bezpieczeństwo. CyberLink Power2Go pozwala na wypalanie zaszyfrowanych treści na CD, DVD i Blu-Ray, a także oferuje możliwość przeglądania zaszyfrowanych nośników przy pomocy łatwej w obsłudze przeglądarki umieszczonej bezpośrednio na nagranej płycie. W razie awarii CyberLink Power2Go chroni także Twój system, tworząc pełną kopię zapasową Windowsa oraz danych przechowywanych na dysku twardym. Chcąc przywrócić system do działania należy po prostu umieścić w napędzie płytę z kopią zapasową.

Oprogramowanie zostało wyposażone w wiele opcji, ale nie powinno sprawić najmniejszych problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Program wykorzystuje technikę przeciągnij i upuść, więc wybieranie plików do umieszczenia na płycie jest niezwykle szybkie i wygodne.

Uwaga!

  • Udostępniona bezpłatnie edycja Essential umożliwia nieograniczone korzystanie z funkcji do nagrywania nośników CD/DVD/BD. Pozostałe opcje w programie dostępne są na 15-dniowy okres testowy.
  • Pobieranie programu odbywa się przy użyciu udostępnionego przez producenta asystenta pobierania (tzw. downloadera).
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań90 668
Data aktualizacji22 sie 2017
Rozmiar pliku1.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CyberLink Power2Go ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)