bDUjbUQB
CyberLink Screen Recorder ikona

CyberLink Screen Recorder3.1.1.5068

Strona głównaWindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoCyberLink Screen Recorder
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink Screen Recorder to narzędzie służące do rejestrowania aktywności użytkownika na komputerze.

bDUjbUQD

Warto zaznaczyć, że CyberLink Screen Recorder pozwala nie tylko na nagrywanie obrazu, ale także umożliwia przeprowadzanie transmisji na żywo za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów (Twitcha, YouTube’a lub Facebooka). Oba te rozwiązania będą przydatne w sytuacji, kiedy chcemy nagrać prezentację lub też zorganizować stream (np. pokazując fragmenty rozgrywki z nowej gry wideo).

Przed rozpoczęciem rejestrowania obrazu za pośrednictwem CyberLink Screen Recorder możemy wybrać, czy program ma nagrywać wszystko, co dzieje się na ekranie monitora, czy też jedynie w wybranym fragmencie pulpitu, oknie uruchomionej gry lub aplikacji bądź przechwytywać obraz z innego urządzenia podłączonego do komputera. Co ciekawe, istnieje również możliwość nagrywania głosu z mikrofonu oraz obrazu z kamerki internetowej.

CyberLink Screen Recorder wspiera nagrywanie w jakościach 480p, 720p i 1080p, a streamowanie jest możliwe także w rozdzielczości 360p. Użytkownik sam decyduje o liczbie klatek na sekundę (od 15 do 120 FPS w przypadku nagrywania i od 24 do 60 w trakcie przeprowadzania transmisji na żywo).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CyberLink Screen Recorder 3.1.1.5068wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań412
Data aktualizacji5 wrz 2018
Rozmiar pliku1.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CyberLink Screen Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjbURi
bDUjbURz