Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
23.09.2017 18:14
Obraz

Czas na kolejne podsumowanie blogowej aktywności naszych użytkowników. O czym w ostatnim czasie pisali blogerzy portalu dobreprogramy?

Na początek mamy dla Was komentarz do niedawnej prezentacji iPhone X. Urządzenie to wprowadza szereg nowinek, wśród których wyróżnić należy 5,8-calowy, bezramkowy ekran OLED i autoryzację przy użyciu skanera twarzy. Jest także długo wyczekiwane ładowanie bezprzewodowe, dużo szybszy procesor i całkowicie przebudowany system iOS. Poza telefonami firma Apple pokazała między innymi kolejną odsłonę swojego zegarka. Oczywiście jeżeli nie chcemy wydawać 1600 zł na Apple Watch, z pomocą przychodzą nam podobnie wyglądające chińczyki. Jednym z nich jest Huami Amazfit Bip, dla którego wojtekadams przygotowuje swoje własne spolszczenie.

Huami AMAZFIT można zamówić za nieco ponad 200 zł
Huami AMAZFIT można zamówić za nieco ponad 200 zł

Jeżeli szukamy niedrogiego tableta z Windowsem, za około 220 dolarów możemy nabyć Chuwi Hi 10 Plus z dodatkową klawiaturą. Oczywiście całą tą elektronikę trzeba gdzieś zapakować, i tu przydaje się plecak, taki jak choćby Genesis Pallad 500. Są oczywiście rzeczy, które w naszym plecaku zmieszczą się na styk (np. klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 i Thor 300TKL) lub nie zmieszczą się wcale. Czego do naszego plecaka na pewno nie upchniemy? Elektrycznej hulajnogi Airwheel Z5. Urządzenie to zawiezie nas za to do odległego o 16 km miejsca z prędkością do 20 km/h. Oczywiście pod warunkiem, że po drodze nie będzie wzniesień bardziej stromych niż 15 stopni.

Hulajnoga Airwheel Z5 za prawie 3 tys. zł
Hulajnoga Airwheel Z5 za prawie 3 tys. zł

Przejdźmy do pozostałych zagadnień. Użytkownik keromatsu zastanawia się co zrobić, by odnieść sukces zawodowy jako specjalista IT. Na pewno przydatna będzie lektura blogów prowadzonych na naszej platformie. Można się z nich dowiedzieć między innymi o nowinkach, jakie Microsoft zamierza wprowadzić w kolejnych aktualizacjach Windows 10. Mamy także coś dla użytkowników starych wydań Wordpress i ciekawe narzędzie dla aministratorów i serwisantów pozwalające na proste zarządzanie aplikacjami w Windows.

Wnętrze Audi A4 - ceny tego modelu zaczynają się od około 135 tys. zł
Wnętrze Audi A4 - ceny tego modelu zaczynają się od około 135 tys. zł

Polecamy Waszej uwadze także słowniczek pojęć używanych przez twórców gier komputerowych i szerokie omówienie mobilnego systemu / nakładki MIUI, którą Xiaomi stworzyło na bazie czystego Androida od Google. Wiele ostatnio mówi się o oszustwach, jakich dopuszczają się kierowcy taksówek. Jeżeli macie dosyć usług tych panów, możecie przerzucić się na Ubera lub kupić w salonie najnowsze Audi ;-) Jeżeli prowadzicie na dobrychprogramach swojego bloga, zajrzyjcie do wpisu djfoxer, który stworzył właśnie aplikację do archiwizacji naszej twórczości. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)