Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Wojciech Cybulski
21.07.2013 20:57

Kolejny ciepły, lipcowy tydzień za nami, czas więc podsumować dokonania blogerów dobrychprogramów, którzy mimo pięknej pogody znaleźli czas na napisanie wielu ciekawych tekstów. Zapraszamy do lektury naszego cotygodniowego podsumowania.

Na początek proponujemy małe wprowadzenie do Androida 4.3, ciekawy artykuł o wymaganiach, jakie stawiają przed nami aplikacje mobilne oraz historię mobilnych systemów operacyjnych. Z tematów orbitujących wokół telefonii komórkowej warto wspomnieć także o Prince of Persia na iOS i ciekawej aplikacji dla Androida - Camera360 Ultimate. Jeżeli zaś rozważacie reinstalację ROM-u w swoim tablecie, koniecznie zajrzyjcie do najnowszego wpisu Shaki81. Pamiętajcie także, by zachować szczególną ostrożność podczas oddawania sprzętu do serwisu - przekonał się o tym użytkownik DiamondBack, oddając na naprawę gwarancyjną hybrydowy Asus Transformer Prime.

A co z pozostałymi tematami? Ciekawie prezentuje się zestawienie wad pary płyta główna Intela + procesor klasy Core i7 oraz felieton poświęcony ostatnim działaniom firmy Microsoft. Mamy także jeden krytyczny wpis dotyczący Google i Google Currents oraz kilka gorzkich słów o informatyzacji naszej służby zdrowia. Krytyka nie ominęła także systemu powiadomień od Allegro, który zdaniem Axles generuje stanowczo zbyt wiele maili. Warto także zwrócić uwagę na propozycję MaXDemage, który w celu zlikwidowania piractwa postuluje nastąpienie oprogramowania usługami. Jak pokazują komentarze do wpisu, zdania na ten temat są podzielone i to na tyle, że jeden z użytkowników odpowiedział na wpis własną publikacją.

Na koniec polecamy wpis o genialnych akcesoriach do Nintendo Game Boy - Camera i Printer, które umożliwiają wykonywanie i druk... zdjęć. To prawie jakby zrobić komuś fotkę Nokią 3310 ;-) Ponadto warto poczytać o zbliżającej się premierze LibreOffice 4.1 i OpenOffice 4 i fenomenie gry PlanetSide 2. Na poprawę humoru proponujemy zaś kolejne teksty z serii Pani Krysia z Księgowości - odcinek piąty, szósty i siódmy. Tradycyjnie odsyłamy Was także do wpisu macminika dotyczącego produktów Apple - tym razem opisał on wyprodukowanego przez Motorolę klona komputera Apple PowerMac 4400, czyli Motorola StarMax. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)