Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
04.06.2017 20:16
Obraz

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy minionego tygodnia. O czym pisali użytkownicy dobrychprogramów?

We współpracy z firmą Synology nasz portal rozpoczął akcję blogowania o NAS-ach. Jednym z przedstawicieli tego gatunku jest Synology DS216, którego użytkownik command-dos połączył z dwoma 10 TB dyskami Seagate IronWolf. Z innych, typowo sprzętowych wpisów proponujemy test klawiatury i myszy marki Genesis, telefonu komórkowego Sony Xperia XA1 i projektora multimedialnego Benq W2000. Polecamy Wam także recenzję klawiatury mechanicznej HyperX Alloy FPS i praktyczny opis trybu Continuum dla telefonów z Windows Phone. Majsterkowiczów odsyłamy zaś do tekstu o klonach Raspberry Pi i kontrolowaniu wyświetlacza LCD zgodnego ze sterownikiem ze sterownikiem HD44780. Polecamy także kolejną odsłonę cyklu o ciekawych telefonach komórkowych, którą od dłuższego czasu prowadzi użytkownik Lantra95.

Obraz

Przejdźmy do oprogramowania. Użytkownik djfoxer podzielił się wtyczką wykrywającą wulgaryzmy w projektach dla Visual Studio i podsumował swoje wcześniejsze wpisy. Ciekawie prezentuje się także tekst o Javie dla systemów Windows i historia walki o rozszyfrowanie Enigmy, jaką Polscy naukowcy toczyli z niemieckimi kryptologami.

Obraz

Na koniec odpowiedzmy sobie na pytanie, czy Linux nadaje się dla osób, które lubią grać w gry komputerowe. A skoro przy grach jesteśmy, polecamy Wam recenzję symulatora The Long Journey Home oraz strzelanki Paladins. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)