AndroidBiuro i firmaProgramy księgoweDarmowy Program do Faktur
Darmowy Program do Faktur ikona

Darmowy Program do Faktur4.1.22

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Darmowy Program do Faktur to aplikacja służąca do zarządzania rachunkami i fakturami firmy. Jest przeznaczona dla osób, które korzystają z usług serwisu iFirma.pl.

Aby korzystać z aplikacji, należy posiadać aktywne konto w usłudze iFirma.pl i aktywować dostęp do aplikacji mobilnej. Można to zrobić na stronie internetowej serwisu, wchodząc w Narzędzia, następnie w sekcję Aplikacje Mobilne i tam autoryzować urządzenie, na którym chcemy korzystać z programu. W aplikacji znajdziemy skaner kodu QR, który zostanie wygenerowany w ustawieniach naszego konta w iFirma, autoryzacji można dokonać więc także w wygodny i szybki sposób.

Jakie możliwości oferuje program? Za jej pomocą możemy zarządzać rachunkami (sprawdzając np. stan zobowiązań, ich kwotę oraz termin płatności) i fakturami, wystawiać faktury VAT (w tym proforma krajowe i eksportowe, a także korygujące) we wszystkich przewidzianych w Polsce zakresach: krajowa sprzedaż towarów i usług, krajowa sprzedaż za pobraniem, budowlane i transportowe, faktury do paragonu z kasy fiskalnej, zaliczkowe i końcowe, fakturę z ceną określoną w walucie obcej, fakturę sprzedaży wysyłkowej z terytorium kraju, w ramach wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów (WDT), fakturę związaną z eksportem towarów i usług (w tym w ramach wewnątrzunijnej dostawy usług), fakturę VAT marża oraz fakturę sprzedaży wysyłkowej.

Aplikacja oferuje też integrację ze sklepami internetowymi i systemami obsługi e-commerce: Allegro, iStore, osCommerce, PrestShop, OpenCart, Magento, Sote, Shoper, IAI-Shop, MySklep, Gocreate, Selly Shop.

Za pomocą aplikacji Darmowy Program do Faktur można zapisywać faktury i drukować je w formacie PDF, wysyłać zdjęcia kosztów (zdjęcie, plik PDF), wysyłać faktury e-mailem lub pocztą, archiwizować dokumenty, a także wyszukiwać i dodawać towary oraz kontrahentów, integrując te informacje z systemem CRM dostępnym w usłudze iFirma.pl.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 049
Data aktualizacji15 mar 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Darmowy Program do Faktur ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)