bEKUDBBx
IFIRMA - program do faktur i rachunków ikona

IFIRMA - program do faktur i rachunków

Strona głównaiOSBiuro i firmaProgramy księgoweIFIRMA - program do faktur i rachunków
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Darmowy Program do Faktur to aplikacja, dzięki której można zarządzać rachunkami oraz fakturami firmy, w tym wystawiać je i wysyłać do kontrahentów. Program przeznaczony jest dla posiadaczy konta w serwisie internetowym iFirma.pl.

bEKUDBBz

Dostęp do możliwości oferowanych przez aplikację mobilną Darmowy Program do Faktur zyskamy, gdy zarejestrujemy urządzenie na naszym koncie w iFirma.pl. W tym celu uruchomić serwis w przeglądarce internetowej, a następnie wybrać Narzędzia, sekcję Aplikacje Mobilne i tam dokonać autoryzacji smartfonu lub tabletu, na którym chcemy używać aplikacji. Po wykonaniu konfiguracji, należy się zalogować do konta iFirma w aplikacji mobilnej.

Program pozwala sprawnie zarządzać rachunkami. W aplikacji sprawdzimy stan zobowiązań naszej firmy, wraz z kwotami oraz terminami płatności. Możemy też wystawiać faktury. Możliwości aplikacji obejmują wszystkie FV przewidziane polskimi przepisami: krajowa sprzedaż towarów i usług, krajowa sprzedaż za pobraniem, budowlane i transportowe, faktury do paragonu z kasy fiskalnej, zaliczkowe i końcowe, fakturę z ceną określoną w walucie obcej, fakturę sprzedaży wysyłkowej z terytorium kraju, w ramach wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów (WDT), fakturę związaną z eksportem towarów i usług (w tym w ramach wewnątrzunijnej dostawy usług), fakturę VAT marża oraz fakturę sprzedaży wysyłkowej.

Aplikacja oferuje też integrację ze sklepami internetowymi i systemami obsługi e-commerce: Allegro, iStore, osCommerce, PrestShop, OpenCart, Magento, Sote, Shoper, IAI-Shop, MySklep, Gocreate, Selly Shop.

Za pomocą aplikacji Darmowy Program do Faktur można zapisywać faktury i drukować je w formacie PDF, wysyłać zdjęcia kosztów (zdjęcie, plik PDF), wysyłać faktury e-mailem lub pocztą, archiwizować dokumenty, a także wyszukiwać i dodawać towary oraz kontrahentów, integrując te informacje z systemem CRM dostępnym w usłudze iFirma.pl.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań680
Data aktualizacji4 kwi 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
IFIRMA - program do faktur i rachunków ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKUDBCv