DMG Extractor ikona

DMG Extractor1.3.16.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DMG Extractor to darmowa i nieco ograniczona funkcjonalnie edycja narzędzia przeznaczonego do otwierania i wyodrębniania zawartości plików DMG, ale nie tylko.

Umożliwia ono wygodne korzystanie z plików obrazu dysku w formacie DMG wykorzystywanych przez komputery z systemem operacyjnym Mac OS bez konieczności ich konwersji do plików ISO lub IMG. Według zapewnień twórców program dobrze radzi sobie z dużymi plikami DMG, których rozmiar przekracza 4 GB. Narzędzie daje użytkownikowi możliwość przeglądania, otwierania, podglądu oraz wyodrębniania zawartości wspomnianych obrazów dysku. DMG Extractor potrafi obsługiwać pliki RAW, ZLIB, BZIP2 oraz DMG.

Poza edycją bezpłatną producent udostępnia również wersję płatną Home Edition, która wykorzystywana może być do celów komercyjnych, oferując możliwość pracy z zaszyfrowanymi obrazami dysków DMG.

Udostępnij
DMG Extractor 1.3.16.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań35 987
Data aktualizacji23 sty 2018
Rozmiar pliku3.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DMG Extractor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)