WindowsGrafikaDodatki do programów graficznych

Dodatki do programów graficznych

Filtr aplikacji:
licencja
Thea for SketchUp icon

Thea for SketchUp 1.5.08.488

Thea for SketchUp to wersja świetnego renderera Thea przeznaczona do używania z programami SketchUp Pro i SketchUp Make do wersji 6 do najnowszej. Program instaluje wtyczkę dla SketchUpa i samodzielną wersję programu z interfejsem, który pozwala przygotować scenę do renderowania, nakładać materiały i dodawać światła do scen.

224

Topaz Adjust 5.2.0

Topaz Adjust to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na wygodne korygowanie ekspozycji oraz kolorów na fotografii.

726

Topaz Clarity 1.1.0

Topaz Clarity to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na znaczną poprawę jakości zdjęcia poprzez zmianę wartości kontrastu. Narzędzie daje użytkownikowi możliwość modyfikacji fotografii z wykorzystaniem zaawansowanych mechanizmów inteligentnego zwiększania kontrastu obrazu. Z ich pomocą możemy sprawnie poprawić wyrazistość i głębie poszczególnych barw, jednocześnie zachowując naturalny wyraz zdjęcia. Topaz Clarity pozwala operować zarówno na całym obszarze obrazu, jak również stosować selektywną obróbkę na wybranych partiach fotografii. W tym celu oferowane są dwie metody maskowania - Magic Brush i Smart Feather - pozwalające na dokładne definiowanie obszaru do zmiany kontrastu.

303

Topaz DeNoise 5.1.0

Topaz DeNoise to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na usuwanie ze zdjęć irytujących szumów, które zwykle są efektem fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych przy wysokich wartościach ISO.

851

Topaz Detail 3.3.0

Topaz Detail to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala wyostrzać oraz poprawiać szczegółowość zdjęć cyfrowych.

355

Topaz InFocus 1.1.0

Topaz InFocus to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest fotografom i pozwala na wyostrzanie rozmytych zdjęć, które zwykle są efektem tzw. poruszenia lub złej konfiguracji aparatu cyfrowego.

373

Topaz Simplify 4.2.0

Topaz Simplify to narzędzie graficzne, będące rozszerzeniem (plug-inem) dla programu Adobe Photoshop i innych popularnych programów do obróbki grafiki. Dedykowane ono jest grafikom i pozwala na łatwe przekształcenie dowolnego obrazu w naturalne dzieła sztuki - obrazy olejne lub akwarelowe, szkice, rysunki itp.

266
V-Ray for 3ds Max icon

V-Ray for 3ds Max 3.40.02

V-Ray dla 3ds Max to wysokiej jakości, kompletne środowisko do oświetlania i renderowania scen, znane przede wszystkim z fotorealistycznych wyników i precyzyjnej kontroli nad produkcją 3D.

700
V-Ray for Maya icon

V-Ray for Maya 3.40.06

V-Ray for Maya to świetny, fotorealistyczny renderer i wtyczka do programu Autodesk Maya. V-Ray wykorzystuje śledzenie promieni i odtwarza fizycznie poprawne oświetlenie sceny.

114