Drobne w ruch: uzupełnij kolekcję gier w skromnym Cyfrowym Giermaszu

Drobne w ruch: uzupełnij kolekcję gier w skromnym Cyfrowym Giermaszu31.03.2015 14:23
Drobne w ruch: uzupełnij kolekcję gier w skromnym Cyfrowym Giermaszu

Promocja goni promocję. Jeszcze nie przebrzmiały echa dopiero w sumie zakończonego Wiosnobrania, a już gracze mają kolejną okazję do nabycia różnorakich gier PC w dość ciekawych cenach, tym razem z innego jednak źródła. Platforma Cdp.pl uruchomiła oto kolejne wydanie swego Cyfrowego Giermaszu. Obiecuje rabaty nawet na poziomie 80%. W ciągu najbliższych 2 tygodni przecenionych zostanie łącznie ponad 200 produktów.

350133336397801409

Akcja potrwa do 13 kwietnia i codziennie wzbogacana ma być o kolejne tytuły. Na dzień dobry na wyprzedaż trafiło 57 produktów, z których duża część to starsze produkcje Ubisoftu, począwszy od drobnych dodatków dla Assassin's Creed IV: Black Flag po niecałe 2 złote plus samej gry za 39,99 PLN, przez rozszerzenia dla AC III plus wcześniejsze wydania serii (AC II, Brotherhood, Revelations), po Far Cry 2, Far Cry 3: Blood Dragon i Valiant Hearts: The Great War. To jednak naturalnie nie wszystko.

W promocji znalazło się również całkiem świeże Evolve, wiele przygodówek, w tym projekty z serii Dracula, Atlantis, Still Life czy Return to Mysterious Island, a dla wielbicieli komiksów przykładowo jest teraz jeszcze tańsza, nieco zapomniana już gra z Thorgalem w roli głównej. Warto odnotować, że część produktów z oferty dostępnych jest także w wersji dla OS X, ale to niestety skromny ułamek całości dostępnej oferty.

Jak na start, jest raczej skromnie. Gracze pewnie kilka pozycji sobie owszem wybiorą, niemniej dopiero nadchodzące dni może przyniosą coś naprawdę godnego uwagi i też w rzeczywiście atrakcyjnych cenach. Z punktu widzenia użytkownika komputera, cyfrowa dystrybucja powinna być znacznie tańsza od tradycyjnej, a jednak wydania pudełkowe niektórych produktów to kwestia dołożenia raptem kilku złotych. Gry w formie kodów do zrealizowania wciąż nie są dostatecznie konkurencyjne, chyba że mówimy o nie do końca oficjalnych źródłach pozyskiwania tytułów, co jednak wiąże się z ryzykiem...

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)