WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADEAGLE
EAGLE ikona

EAGLE9.6.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

EAGLE to dobrze znany i ceniony program do projektowania i optymalizacji płytek PCB o różnych wymiarach, także wielowarstwowych.

EAGLE składa się z trzech modułów. Edytor schematów pozwala wstępnie narysować logikę układu i sprawdzić jego spójność. Edytor płytek służy do przenoszenia elementów i połączeń na płytkę i umożliwia sprawdzenie tras sygnałów oraz dobranie długości ścieżek. Autorouter zaś pozwala automatycznie poprowadzić optymalne ścieżki na płytce, o ile to możliwe w danym przypadku.

Program jest intuicyjny i pozwala szybko opanować narzędzia i przystąpić do projektowania. Przy tworzeniu układów można korzystać z modeli elementów dostarczonych w bibliotece programu, wraz z precyzyjnym wymiarowaniem. Możliwości programu można rozszerzać dzięki kilkuset dodatkom. Dane zapisywane są w otwartym i przenośnym XML-u.

Darmowa wersja programu EAGLE Light pozwala projektować płytki PCB o maksymalnych wymiarach 100 × 80 mm (4 &times 3,2 cala) z dwiema warstwami sygnałowymi (górna i dolna). Ta wersja jest przeznaczona do nauki, jako wersja próbna oraz do zastosowań niekomercyjnych i non-profit.

Jeśli projekty tworzone z pomocą Eagle przyniosą zyski lub jeśli możliwości wersji darmowej nie są wystarczające, należy kupić jedną z licencji komercyjnych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań24 161
Data aktualizacji4 gru 2020
Rozmiar pliku128.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
EAGLE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)