Email - EasilyDo Mail1.0.1

AndroidKomunikacja/społecznośćKlienty e-mailEmail - EasilyDo Mail
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klient poczty od EasilyDo pojawiła się jako exclusive dla iOS, ale finalnie wydana została również wersja na Androida. Teraz osoby korzystające z mobilnego systemu Google mogą sięgnąć po klienta charakteryzującego się przejrzystym i minimalistycznym interfejsem. Aplikacja stawia przede wszystkim na niezawodność i szybkość działania, czyli cechy coraz rzadkiej spotykanie w rozbudowanych aplikacjach na Androida.

Mimo iż twórcy postawili na prostotę, to zadbali o kilka dodatkowych i z pewnością wartych uwagi funkcji. Email - EasilyDo Mail pozwala na zrezygnowanie z otrzymywania spamu z wybranych usług i innych niepożądanych wiadomości. Na pokładzie znalazł się również wbudowany asystent, który w jednym miejscu gromadzi pocztę o podróżach, przesyłkach czy wszystkie rachunki. Dzięki czemu możemy szybciej zarządzać ważniejszymi wiadomościami.

W kwestii bezpieczeństwa, klient EasilyDo także ma się czym pochwalić. Szyfruje on lokalnie na urządzeniu dane uwierzytelniające, wspiera IMAP i SSL, a osoby dbające o prywatność mogą odetchnąć z ulgą – wiadomości nie są przechowywane na serwerach EasilyDo. Bez problemów powinniśmy podłączyć konto z Gmaila, Yahoo, Outlooka, AOL czy innych usług pocztowych.

Aplikacja w Google Play nie jest dostępna dla Polski, ale plik APK pobierzecie z naszej bazy. Jeśli szukacie prostego, wygodnego i szybkiego klienta poczty na Androida, to jak najbardziej warto zainteresować się Email - EasilyDo Mail. Jedyne czego tu zabrakło, to język polski.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań870
Data aktualizacji17 lut 2017
Rozmiar pliku44.49 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)