bESSgoSZ
escuela free ikona

escuela free1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program escuela free to dzieło Melomics, czyli klastra utworzonego na Uniwersytecie w Maladze (Hiszpania). Bazuje on na sztucznej inteligencji, która potrafi sama komponować muzykę.

bESSgoTb

Klaster Melomics działa w innowacyjny sposób, zaprzęgając sztuczną inteligencję do zadań artystycznych, czyli tworzenia muzyki. Algorytm, którego użyli naukowcy, Algorytm wykorzystuje struktury danych, tworząc z nich swego rodzaju genomy. To zaś przekłada się na muzykę, która jest dopasowana do stanu ducha i nastroju odbiorcy. W aplikacji escuela free znajdziemy takie melodie, które w założeniu mają pomóc w zredukowaniu stresu towarzyszącego egzaminom lub innym wydarzeniom tego typu.

Aplikacja escuela free jest bardzo prosta w obsłudze. W jej głównym interfejsie znajdziemy opcję ustawienia godziny rozpoczęcia egzaminu, informacje o programie i zasadach jego działania, opcję podzielenia się informacją o korzystaniu z aplikacji na Facebooku, Twitterze lub e-mailem, a także przycisk uruchamiania muzyki. Z kolei w pasku powiadomień systemu pojawi się informacja o odtwarzaniu dźwięków. Gdy go klikniemy, wrócimy do aplikacji, co jest przydatnym rozwiązaniem, gdy korzystamy z innych programów. Powiadomienie pozwala też zatrzymać odtwarzanie muzyki, zmienić utwór oraz wyłączyć odtwarzacz. Sama muzyka, co zaskakujące, jest bardzo dobrej jakości, a przy tym spójna i faktycznie kojąca nerwy, relaksująca.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentMelomics
Liczba pobrań64
Data aktualizacji16 mar 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
escuela free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESSgoTl
Komentarze (0)
bESSgoTX