AndroidZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościEXA Ski Tracker

EXA Ski Tracker3.5.06

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jedziesz na narty do Zermatt lub Chamonix? A może Aspen? Sprawdź pogodę i zainstaluj Ski Tracker, bez względu na to gdzie będziesz, na pewno dostarczy Ci wielu wrażeń!

Dzięki Exa Ski Tracker możesz porównać swoje wyniki z przyjaciółmi, organizować zawody sportowe i inne formy rywalizacji sportowej.Ski Tracker może także pomóc w nawigacji na stoku narciarskim, w odnalezieniu trasy lub kontakcie z przyjaciółmi.

Aplikacji snow tracker można również używać trenując biegi narciarskie, skituring, łyżwiarstwo, snowboard, narciarstwo alpejskie lub inne sporty uprawiane na otwartym terenie. Aplikacja jest przydatna dla doświadczonych profesjonalistów, ale także początkujący narciarze będą mieli podczas jej używania wiele radości.

Ski Tracker zawiera następujące funkcje:

pomiar i rejestracja maksymalnej prędkości jazdypomiar dystansu z podziałem na zjazdy narciarskie i wyjazdy na kolejkachpomiar czasu jazdy, podjazdów oraz odpoczynkuzaznaczanie tras jazdy na mapiemonitorowanie wysokości nad poziomem morza oraz zapis wartości minimalnej i maksymalnejspecjalna funkcja "Fast Ride" do osobnego pomiaru max prędkości, czasu i dystansu na dowolnym odcinkuwszystkie dane możesz rejestrować cały dzień a później przeglądać w historiiz aplikacji możesz wykonywać zdjęcia i dzielić się nimi z przyjaciółmi,wszelkie statystyki narciarskie, mapy i wykresy w jednej aplikacji

Do używania Ski Tracks nie potrzebujesz danych komórkowych, wystarczy GPS. Pamiętaj, że GPS słabo działa w pomieszczeniach, a na zewnątrz może potrzebować więcej czasu na złapanie sygnału, szczególnie przy słabej pogodzie lub złych warunkach atmosferycznych.

EXA Ski Tracker to aplikacja dla wszystkich którzy kochają zimę, śnieg i sporty zimowe. Przydatna dla narciarzy i snowboardzistów. Zmierzy prędkość maksymalną, dystans zajazdów, zaznaczy trasy narciarskie na mapie i dostarczy pełne statystki z twojej sportowej aktywności.

Wewnątrz aplikacji możesz przez 30 dni za darmo testować pełną wersję premium, która jest rozbudowana o wiele dodatkowych i użytecznych funkcji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEXA Tools
Liczba pobrań367
Data aktualizacji25 maj 2024
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)