AndroidGryZręcznościoweExit Hero
Exit Hero ikona

Exit Hero3.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Exit Hero to zabawna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w ochroniarza, ratującego pracowników biurowca przed atakiem zombie.

Pierwszym krokiem w grze będzie podanie naszego imienia lub pseudonimu. Następnie przejdziemy do właściwej rozgrywki. Przejmiemy stery nad postacią wesołego, lekko grubawego ochroniarza, który spokojnie siedzi w swoim kantorku, gdy nagle słyszy dobijanie się do drzwi. O pomoc prosi jedna z pracownic. Nasz bohater rzuca się więc na ratunek.

W grze do przejścia mamy 90 poziomów. Każdy z nich to widziane z góry trójwymiarowe pomieszczenie, z drzwiami wejściowymi i wyjściowymi. Czekają tam na nas przerażeni pracownicy, musimy podejść do każdego i poprowadzić ich za sobą, odprowadzając do windy. Z osobami do uratowania przemieszane są zombie, na które trzeba szczególnie uważać, bo gdy przebiegniemy obok niego i zombie odwróci się w naszą stronę, wtedy wpadniemy w jego ręce i planszę trzeba będzie przechodzić od nowa.

Naszą postacią sterujemy w sposób podobny do tego, jak w kultowym wężu, znanym np. ze starych telefonów Nokii. Ale zombie to niejedyny wróg. Goni nas również czas. Na uratowanie ludzi w każdym z pomieszczeń mamy określony czas, a im dłużej nam to zajmie, tym mniej dodatkowych kluczy dostaniemy. Są one ważne, bo możemy je wymienić np. na wizerunek kolejnych bohaterów, którymi będziemy sterować, np... samurajów.

Gra wyświetla reklamy, ale można je wyłączyć, płacąc ok. 23 zł. Nie jest to niska kwota, ale Exit Hero jest aplikacją bardzo wciągającą, w oko wpada zwłaszcza komiksowa grafika. Możliwe jest również zintegrowanie gry z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać nasze wyniki w chmurze Google, odblokować kolejne osiągnięcia i rywalizować ze znajomymi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań55
Data aktualizacji21 cze 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Exit Hero ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)