iOSGryZręcznościoweExit Hero
Exit Hero ikona

Exit Heroversion 3.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

W grze Exit Hero czeka nas walka z zombie panoszące się po biurowcu, w którym jesteśmy ochroniarzem. Rzucimy błogi spokój, aby ratować pracowników na 90 poziomach rozgrywki.

Zanim zaczniemy grę, aplikacja poprosi nas o podanie imienia lub pseudonimu. Później zostaniemy wprowadzeni w scenariusz. Zobaczymy naszą postać - sympatycznego, lekko otyłego ochroniarza z pączkiem w dłoni, cieszącym się spokojem pracy w biurowcu. Przybiegnie do niego jedna z pracownic, z prośbą o pomoc: biura zostały zaatakowane przez zombie! Nie pozostaje więc nic innego, jak ruszyć na ratunek.

W grze dostaniemy do dyspozycji 90 pięter. Każde z nich widziane jest w przekroju od góry, w 3D. Podłoga zaś wygląda jak wyłożona kafelkami, co przypomina nieco planszę do gry w kultowego węża. Naszym zadaniem będzie podejść do każdego pracownika w pokoju i poprowadzić go za sobą do wyjścia. Na przeszkodzie staną nam zombie, których będzie w pomieszczeniu tym więcej, im wyższy będzie poziom rozgrywki. Co gorsza, zombie są sprytne i potrafią się obrócić w naszym kierunku, a gdy akurat będziemy obok nich przebiegali, wtedy stracimy życie i planszę trzeba będzie przejść od nowa.

Oprócz zombie, w grze będzie nam przeszkadzał uciekający czas. Na uratowanie pracowników każdego z pokoju będziemy mieli jego określoną pulę, a im dłużej nam to zajmie, tym mniej kluczy w nagrodę dostaniemy. Są one cenne, bo pozwalają np. odblokować dostęp do wizerunku kolejnych postaci, którymi będziemy kierowali. Czas możemy próbować oszukać, wykonując gest podwójnego dotknięcia ekranu, wtedy nasz bohater i ratowani przez nieco pracownicy przez kilka sekund zaczną biec z błyskawiczną prędkością.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy, które jednak można wyłączyć za pomocą modułu mikropłatności, wyciągając z portfela ok. 5 euro. Exit Hero to świetny zabijacz czasu, osadzony w świetnej szacie graficznej i wzbogacony wesołą muzyką w konwencji disco, co tylko dodaje groteski do i tak nieco szalonej fabuły.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań46
Data aktualizacji22 cze 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Exit Hero ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)