WindowsGryStrategiczneFactorio

Factorio0.16.36

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fani gier strategicznych przyzwyczajeni są do zbierania surowców i potem rozbudowy bazy, ale czy kiedykolwiek bawili się w dozorcę fabryki? Projekt o wiele mówiącym tytule Factorio na tym właśnie opiera szczegółową, całkiem skomplikowaną rozgrywkę. Przyjdzie tutaj projektować całą infrastrukturę produkcyjną na przestrzeni kilku wielkich sieci, a do tego bronić się przed atakami wrogów. Można się w to mocno wciągnąć.

Zaczynamy od podstaw. Na fikcyjnej obcej planecie ścinamy drzewa i wydobywamy podstawowe surowce, aby skonstruować najprostsze mechanizmy, które staną się podwaliną całej taśmy produkcyjnej. Z czasem zyskujemy możliwość tworzenia coraz bardziej skomplikowanych mechanizmów, co przekłada się na zwiększenie wydajności, ale też wymaga stałego rozszerzania stanowisk. Tubylcom się to nie spodoba...

Walki i obrona bazy przebiegają w czasie rzeczywistym. Można łączyć siły z innymi graczami online, tworząc całe wielkie konglomeraty i dzieląc się obowiązkami. Producenci otwarci są ponadto na fanowskie modyfikacje gry, więc da się samemu spróbować wprowadzić do tytułu nowe funkcje czy elementy. Do tego dorzucany jest edytor map, a także zestawy darmowych dodatków, dokładających kolejne scenariusze.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozsiada ograniczoną funkcjonalność, pozwala niemniej doskonale zaznajomić się z zasadami rozgrywki. Powinna narobić apetytu na więcej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWube Software
Liczba pobrań770
Data aktualizacji1 kwi 2018
Rozmiar pliku543.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)