AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweFalcon Pro 3
Falcon Pro 3 ikona

Falcon Pro 31.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Falcon Pro 3 to nowa edycja nieoficjalnego klienta serwisu Twitter. Poprzednia wersja zdobyła sporą popularność, jednak z powodu sporej skali piractwa i ograniczeń API Twittera względem aplikacji nieoficjalnych została usunięta ze sklepu. Nowa wersja ma zapobiec powtórzeniu tej sytuacji, przy okazji jednak generuje inne problemy.

Po pierwsze jest to niezależna aplikacja. Osoby, które zapłaciły za poprzednią zostają z niczym. Po drugie, aplikacja choć jawi się jako darmowa, bardzo szybko informuje nas o mikropłatnościach. Płatne jest założenie pierwszego konta jak i kolejnych. Za darmo możemy jedynie przejrzeć podstawowe opcje programu i zapoznać się z interfejsem. Niestety taki system utrudnia zwrot aplikacji, gdy z jakichś powodów mamy z nią problemy.

Falcon Pro 3 nie posiada też wielu opcji znanych z poprzedniej wersji aplikacji. Autor zapewnia, że pojawią się wraz z kolejnymi aktualizacjami. Na chwilę obecną z poziomu programu nie przeczytamy wiadomości prywatnych brakuje także opcji edycji wyglądu czy też działania programu. Otrzymujemy jedynie podstawowy zestaw narzędzi. W oknie głównym poza strumieniem z wpisami możemy sami dodać dodatkowe kolumny np. oparte o wyniki wyszukiwania.

Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w wygląd nowych wersji Androida. Falcon Pro 3 działa stabilnie i płynnie, jednak obecnie warto dobrze się zastanowić przed jego zakupem. Oferuje skromną ilość możliwości. W podobnej cenie konkurencja posiada o wiele lepsze rozwiązania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFalcon Pro 3
Liczba pobrań74
Data aktualizacji26 sie 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (demo)
Falcon Pro 3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)