AndroidArchiwumProgramy archiwalneFilmweb
Filmweb ikona

Filmweb

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Filmweb to aplikacja największego polskiego serwisu internetowego o filmach, serialach i kinie, dedykowana na smartfony, która dostarcza informacji na temat repertuaru kin, nowości filmowych i tego, co warto obejrzeć w telewizji.

Aplikacja to także bogata zawartość multimedialna. Użytkownik może obejrzeć najnowsze zwiastuny filmowe w jakości HD, programy Filmwebu (m.in. „Top gier wideo”, „Na skróty” czy wywiady) i zmierzyć swój gust filmowy (znany z głównego serwisu „Gustomierz”).

Użytkownicy mają też szybki dostęp do najświeższych informacji ze świata kina i filmu, mogą przeczytać najnowsze zapowiedzi filmowe, określić swoje ulubione filmy, kina. Po zalogowaniu z poziomu aplikacji uzyskujemy także dostęp do swoich danych (oceny, znajomi, kanały TV etc.).

Filmweb na smartfony to również pełna baza filmów, które możemy wyszukiwać z poziomu aplikacji. W głównych zakładkach odnajdziemy także Filmweb top 500, gdzie zebrano pięćset najwyżej ocenionych filmów (wyświetlana jest średnia ocena i ilość głosów).

To na pewno użyteczne narzędzie dla wszystkich fanów kina, filmów oraz użytkowników Filmwebu, którzy chcą być na bieżąco także poprzez swoje smartfony. Drobnym minusem jest dostęp do forum tylko z poziomu przeglądarki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFilmweb
Liczba pobrań1 476
Data aktualizacji13 wrz 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Filmweb ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)