bDUcyLfp
Glow ikona

Glow7.24.7-play

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Glow to najbardziej rozbudowany system śledzenia cyklu menstruacyjnego i płodności, z jakiego można korzystać na smartfonie. Aplikacja kierowana jest zarówno do kobiet starających się o dziecko i chcących uniknąć ciąży, zawiera także moduł pomagający śledzić stan zdrowia po inseminacji lub zapłodnieniu in vitro.

bDUcyLfr

W aplikacji można prowadzić bardzo szczegółowy dziennik stanu zdrowia, łącznie z informacjami o szyjce macicy i wynikach testów płodności. Można w nim szczegółowo opisywać samopoczucie, różne symptomy towarzyszące kolejnym fazom cyklu, przyjmowane leki i wiele innych. Dane są przetwarzane przez najbardziej zaawansowany z takich systemów, by dostarczyć jak najlepsze przewidywania dotyczące owulacji.

Informacje zebrane w aplikacji można przeglądać w widoku kalendarza i na czytelnych wykresach. Z czasem aplikacja uczy się pewnych schematów i coraz lepiej podpowiada, kiedy lepiej zastosować dodatkową antykoncepcję. W aplikacji znajduje się też mnóstwo przydatnych informacji, dotyczących zdrowia i płodności.

Informacje zapisane w Glow można zabezpieczyć hasłem. Można również korzystać z wersji „dla partnera”, jeśli również jest on zaangażowany. Glow może synchronizować dane z wieloma innymi aplikacjami, jak MyFitnessPal czy Google Fit.

Nieodłącznym elementem Glow jest bogata, angielskojęzyczna społeczność, wspierająca kobiety starające się o dziecko. W Stanach twórcy Glow współpracują z klinikami leczącymi niepłodność, co daje dodatkowe możliwości.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGlow
Liczba pobrań314
Data aktualizacji15 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Glow ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcyLfW
bDUcyLgn