iOSZdrowie i aktywnośćAplikacje dla kobietGlow
Glow ikona

Glow

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Glow to rozbudowany system śledzenia cyklu menstruacyjnego i płodności, którego twórcy współpracują z amerykańskimi klinikami leczącymi niepłodność i stosującymi sztuczne zapłodnienie. Aplikacja kierowana jest do kobiet starających się o dziecko i chcących uniknąć ciąży, zawiera także moduł pomagający śledzić stan zdrowia po inseminacji lub zapłodnieniu in vitro.

W aplikacji można prowadzić bardzo szczegółowy dziennik stanu zdrowia, uzupełniając informacje wynikach testów płodności, stanie szyjki macicy, śluzie, temperaturze ciała, wadze i wielu innych. Można w nim szczegółowo opisywać samopoczucie, różne symptomy towarzyszące kolejnym fazom cyklu i przyjmowane leki. Dane są przetwarzane przez najbardziej zaawansowany z takich systemów, by dostarczyć jak najlepsze przewidywania dotyczące owulacji.

Informacje zebrane w aplikacji można przeglądać w widoku kalendarza i na czytelnych wykresach. Z czasem aplikacja uczy się pewnych schematów i coraz lepiej podpowiada, kiedy lepiej zastosować dodatkową antykoncepcję. W aplikacji znajduje się też mnóstwo przydatnych informacji, dotyczących zdrowia i płodności.

Informacje zapisane w Glow można zabezpieczyć hasłem. Można również korzystać z wersji „dla partnera”, jeśli również jest on zaangażowany. Glow może synchronizować dane z wieloma innymi aplikacjami, jak MyFitnessPal czy Google Fit. Z Glow można korzystać także na Appe Watchu.

Nieodłącznym elementem Glow jest bogata, angielskojęzyczna społeczność, wspierająca kobiety starające się o dziecko. W Stanach twórcy Glow współpracują z klinikami leczącymi niepłodność, co daje dodatkowe możliwości.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGlow
Liczba pobrań189
Data aktualizacji24 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Glow ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)