bEasBgYB
Google+ ikona

Google+2021.04.25.370353751.release

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google+ to oficjalny klient sieci społecznościowej o takiej samej nazwie. Podobnie do Facebooka, także i tutaj najważniejszą możliwością jest przeglądanie strumienia treści, a także dodawanie nowych wpisów. Oprócz osób dodanych w kręgach, aplikacja wyświetla również informacje ze społeczności których użytkownik jest członkiem.

bEasBgYD

W ramach wpisów możliwe jest komentowanie, dodawanie +1, oraz udostępnianie wpisów dalej. Aplikacja oferuje ponadto dynamiczne wyszukiwanie osób, oraz zarządzanie kręgami. Możliwe jest również przeglądanie i dodawanie nowych zdjęć w ramach albumów Google. Nie zabrakło tworzenia nowych wydarzeń i zapraszania do nich innych osób.

Aplikacja pozwala również na meldowanie własnej lokalizacji i automatyczne wysyłanie zdjęć wykonanych urządzeniem do albumów Google jako kopii zapasowej. Klient oczywiście obsługuje powiadomienia różnego typu, którymi można zarządzać poprzez ustawienia. Google+ udostępnia jeden widget na pulpit, który wyświetla ostatnie wpisy ze strumienia. Pozwala on na szybkie przejście do wpisu, napisanie własnego, a także otworzenie głównego okna aplikacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań1 072
Data aktualizacji10 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Google+ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEasBgZi
bEasBgZz