AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweGoogle+
Google+ ikona

Google+2023.04.23.530604195.release

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google+ to oficjalny klient sieci społecznościowej o takiej samej nazwie. Podobnie do Facebooka, także i tutaj najważniejszą możliwością jest przeglądanie strumienia treści, a także dodawanie nowych wpisów. Oprócz osób dodanych w kręgach, aplikacja wyświetla również informacje ze społeczności których użytkownik jest członkiem.

W ramach wpisów możliwe jest komentowanie, dodawanie +1, oraz udostępnianie wpisów dalej. Aplikacja oferuje ponadto dynamiczne wyszukiwanie osób, oraz zarządzanie kręgami. Możliwe jest również przeglądanie i dodawanie nowych zdjęć w ramach albumów Google. Nie zabrakło tworzenia nowych wydarzeń i zapraszania do nich innych osób.

Aplikacja pozwala również na meldowanie własnej lokalizacji i automatyczne wysyłanie zdjęć wykonanych urządzeniem do albumów Google jako kopii zapasowej. Klient oczywiście obsługuje powiadomienia różnego typu, którymi można zarządzać poprzez ustawienia. Google+ udostępnia jeden widget na pulpit, który wyświetla ostatnie wpisy ze strumienia. Pozwala on na szybkie przejście do wpisu, napisanie własnego, a także otworzenie głównego okna aplikacji.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań1 129
Data aktualizacji21 cze 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Google+ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)