bEUvnDQR

Grand Theft Auto 2 (GTA 2)9.6

Strona głównaWindowsGryAkcja i strzelankiGrand Theft Auto 2 (GTA 2)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pierwsze GTA wyrosło na hit, ale dopiero Grand Theft Auto 2 naprawdę nauczyło nas, że w przestępczym światku liczy się tylko szacunek. Kultowa kontynuacja brała wszystkie najlepsze cechy pierwowzoru i na tym zbudowała jeszcze większy fenomen. Podobnie jak to było z oryginałem, firma Rockstar w końcu zdecydowała się udostępnić również część drugą serii za darmo. Można przekonać się, jak to było przed przeskokiem w 3D.

bEUvnDQT

Tytuł nie prezentuje się źle nawet jak na dzisiejsze standardy, bowiem obsługiwał już sprzętową akcelerację grafiki. W parze z ładnie wygładzonym obrazem, odpowiednio przefiltrowanymi teksturami oraz niezłymi efektami oświetleniowymi idzie fantastyczne udźwiękowienie. Część z kawałków muzycznych puszczanych w grze w jej stacjach radiowych po dziś dzień nuci niejeden miłośnik marki. Muzyka świetnie buduje klimat.

Trzon rozgrywki nie uległ zmianie. Nadal kradniemy auta i wykonujemy zlecone misje, z nastawieniem na rozboje. Wciąż liczy się tutaj zarobek, który odblokowuje dostęp do kolejnych dzielnic lekko futurystycznego miasta. Pojawiła się opcja zapisywania stanu gry w kościele, oczywiście odpłatna. Ponownie rozbawi kieszonkowiec próbujący wyciągnąć kasę od naszego twardziela. GTA 2 umożliwia także zabawę po sieci.

Uwaga!

Udostępniona przez producenta wersja gry to edycja nieco zmodyfikowana technicznie, by możliwa była zabawa na nowoczesnych konfiguracjach sprzętowych. Twórcy nie gwarantują jednak, że dzieło będzie działać w każdym przypadku. Nawet instalator.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.911 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań24 738
Data aktualizacji22 lut 2016
Rozmiar pliku344.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUvnDRd
Komentarze (13)
bEUvnDRP