AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyGrand Theft Auto: iFruit
Grand Theft Auto: iFruit ikona

Grand Theft Auto: iFruit1.11.44.3

  • Slider item
  • Slider item

Grand Theft Auto: iFruit to darmowa aplikacja towarzysząca Grand Theft Auto V, czyli jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii elektronicznej rozrywki. Dzięki niej uzyskamy dostęp do trzech odrębnych programów: Los Santos Customs, Chop the Dog i GTA V: The Manual.

Los Santos Customs

Los Santos Customs to miejsce doskonale znane wszystkim, którzy mieli do czynienia z GTA V. Za sprawą aplikacji dedykowanej urządzeniom mobilnym gracze mogą projektować swoje wymarzone pojazdy i rezerwować własne tablice rejestracyjne również poza domem, kiedy nie grają w Grand Theft Auto V.

Opisywany program oddaje do dyspozycji użytkowników mnóstwo opcji w zakresie dostosowywania poszczególnych pojazdów, którymi następnie ruszymy na ulice San Andreas. Możemy wybrać lakier, rodzaj szyb, kolory, koła, maski i spojlery; nic nie stoi na przeszkodzie, by zmodyfikować silnik, hamulce, układ wydechowy, zawieszenie, opony czy pancerz auta.

Chop the Dog

W jednej z misji kampanii Grand Theft Auto V mamy okazję pobawić się z Chopem, czyli psem Lamara, a później rottweiler może towarzyszyć nam, gdy skorzystamy z odpowiedniej opcji w menu. Warto jednak zadbać o niego także z poziomu aplikacji mobilnej, bowiem wszystko, co w niej zrobimy, wpłynie na zachowanie Chopa w samym GTA V.

Jeśli zadbamy o Chopa w aplikacji Chop the Dog (musimy go karmić, poić, głaskać, itp.), pies będzie bardziej posłuszny Franklinowi; zwierzak chętniej zareaguje na takie komendy, jak „siad”, „proś” czy „podaj łapę”. Oprócz tego będzie węszył w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, a w nagrodę kupimy mu ładniejszą obrożę.

GTA V: The Manual

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, otrzymujemy tu oficjalny poradnik do Grand Theft Auto V, który składa się ze stu stron przedstawiających rozmaite aspekty rozgrywki. Wraz z nim do naszej dyspozycji oddano interaktywną mapę wyposażoną w funkcję przybliżania i oddalania widoku.

Najważniejsze cechy:

  • oficjalna aplikacja towarzysząca Grand Theft Auto V
  • korzystaj z usług Los Santos Customs poza domem
  • baw się z Chopem w każdej wolnej chwili
  • zapoznaj się z obszernym poradnikiem do GTA V
  • za darmo
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 198
Data aktualizacji11 cze 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Grand Theft Auto: iFruit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)