AndroidGryAkcja i strzelankiGTA: Chinatown Wars
GTA: Chinatown Wars ikona

GTA: Chinatown Wars4.4.164

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Grand Theft Auto: Chinatown Wars to specjalna odsłona cyklu GTA, która pierwotnie zadebiutowała wyłącznie na konsolach NDS i PSP, ale z czasem trafiła również na smartfony i tablety.

Fabuła

Po zabójstwie własnego ojca Huang Lee musi dostarczyć wujkowi Kenny’emu starożytny miecz, by jego rodzina zachowała kontrolę nad gangami Triady w Liberty City, czyli mieście, które znamy chociażby z Grand Theft Auto III. Huang nie należy do przyjemnych – to zepsuty, bogaty dzieciak, który liczy na to, że wszystko przyjdzie mu z łatwością. Okazuje się jednak, że jego plan jest daleki od ideału… Okradziony i pozostawiony na pastwę losu mężczyzna chce odzyskać swój honor.

Czy to pełnoprawne Grand Theft Auto?

W grze GTA: Chinatown Wars rozgrywkę obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Choć tytuł pod względem graficznym nie dorównuje żadnej z trójwymiarowych części serii, to i tak znajdziemy w nim mnóstwo zawartości. Rockstar Games zadbało o obecność rozbudowanego wątku fabularnego, mnóstwo zadań głównych, misji pobocznych oraz licznych aktywności dodatkowych.

Dlaczego warto zagrać na smartfonie lub tablecie?

Grand Theft Auto: Chinatown Wars w wersji na Androida oferuje wsparcie panoramicznych ekranów, obsługuje telewizory ze wspomnianym systemem operacyjnym, a także zawiera uaktualnione, w pełni konfigurowalne elementy sterowania przy wykorzystaniu ekranu dotykowego.

Co ciekawe, w odróżnieniu od edycji na konsole NDS i PSP, Grand Theft Auto: Chinatown Wars na smartfonach i tabletach posiada usprawnioną grafikę. Na uwagę zasługuje nie tylko wyższa jakość tekstur, ale również udoskonalony system oświetlenia i bardziej zaawansowane efekty eksplozji.

Najważniejsze cechy:

  • kolejna odsłona bestsellerowego cyklu GTA
  • rozbudowana fabuła
  • różnorodne misje główne i poboczne
  • widok z lotu ptaka
  • gra jest płatna (bez reklam i mikropłatności)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań339
Data aktualizacji20 lis 2023
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
GTA: Chinatown Wars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)