HBO Max na Androida i iOS-a. Aplikacje są już dostępne do pobrania

HBO Max na Androida i iOS-a. Aplikacje są już dostępne do pobrania

HBO Max działa już w Polsce
HBO Max działa już w Polsce
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
08.03.2022 11:52, aktualizacja: 08.03.2022 12:17

HBO Max jest już dostępny w Polsce. Równolegle z udostępnieniem serwisu w sieci, użytkownicy zyskali możliwość pobierania mobilnych aplikacji na Androida i iOS-a. Programy są spolszczone i obsługują Chromecasta.

Użytkownicy HBO Max, którzy zdecydowali się już na subskrypcję oraz dotychczasowi użytkownicy HBO GO, powinni się zainteresować mobilnymi aplikacjami serwisu, które zostały udostępnione na Androida oraz iOS-a. Programy nie powstały specjalnie na tę okazję. W sklepach z aplikacjami funkcjonowały już wcześniej - na tych rynkach, gdzie był dostępny serwis HBO Max. 8 marca do tego grona dołączyła Polska.

Aplikacja HBO Max na Androida
Aplikacja HBO Max na Androida
Aplikacja HBO Max na Androida
Aplikacja HBO Max na Androida

Aplikację można uruchomić bez konta i subskrypcji HBO Max, ale do oglądania niezbędne jest zalogowanie. Aplikacja pozwala przeglądać bibliotekę filmów i seriali według kategorii, obsługuje możliwość pobierania oraz profile użytkowników. Materiały można oglądać nie tylko na ekranie smartfonu - aplikacja obsługuje mechanizm strumieniowania wideo Google Chromecast, przez co obraz może trafić na podłączony do sieci telewizor.

W ustawieniach można przejrzeć opcje dotyczące konta, stan subskrypcji (w tym datę najbliższego rozliczenia), skontrolować ustawienia kontroli rodzicielskiej czy opcje związane z wideo. Tutaj można m.in. zdecydować o wyświetlaniu ostrzeżenia w przypadku odtwarzania filmów poza sieciami Wi-Fi oraz wybrać jakość pobieranego pliku. Do wyboru są jednak tylko dwie opcje - priorytet jakości lub szybkości pobierania.

Aplikację HBO Max można pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Dostępne jest wydanie na Androida oraz iOS-a.

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)