Nowy Adobe Lightroom na Androida, nowości także na iOS-ie

Nowy Adobe Lightroom na Androida, nowości także na iOS-ie

Nowy Adobe Lightroom na Androida, nowości także na iOS-ie
18.07.2017 20:59

Adobe Lightroom to jeden z najpopularniejszych i najpotężniejszych edytorów zdjęć edytorów zdjęć, także na urządzeniach mobilnych. Dziś pojawiła się nowa wersja aplikacji. O ile na iOS-ie dodano kilka nowych funkcji, tak w przypadku Androida mamy do czynienia z całkowicie nowym programem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na Androidzie gruntownie przebudowany został cały interfejs programy. Mowa nie tylko o elementach nawigacyjnych, ale także choćby o widoku galerii oraz – co najważniejsze – panelach pozwalających na edycję fotografii. Nowości widać na każdym kroku i są one korzystne – z Lightrooma na Androidzie korzysta się teraz w sposób bardziej zbliżony do iOS-a czy wersji pecetowej.

Zmiany dotyczą nie tylko wyglądu: Adobe chwali się także poprawkami w skuteczności edycji selektywnej. Nadal nie mamy do czynienia z pędzlem selektywnym, z jakiego mogą odtąd korzystać użytkownicy Lightrooma na iOS-ie, lecz tylko z zaznaczaniem w oparciu o elipsę.

350202390781519809

Oprócz wspomnianego pędzla selektywnego, w Lightroomie na iOS-ie pojawiła się funkcja globalnej redukcji szumów i wyostrzania. Znaleźć można je w nowym menu Detail. Oprócz tego – w odpowiedzi na rzekome wypieranie dużych zaawansowanych tabletów przez pecety – poprawki wprowadzono w wersji na iPada.

Najnowszego Lightrooma znaleźć można w naszej bazie oprogramowania na Androida i iOS-a. Aplikacja oferuje 30-dniowy darmowy okres próbny, po którym trzeba zapłacić za nią

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)